در پنجمین هفته پویش هرهفته الف_ب_ایران انجام می شود؛

بهره برداری از یك هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال پروژه صنعت آب در ۵ استان

بهره برداری از یك هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال پروژه صنعت آب در ۵ استان کار و درآمد: هفت پروژه بزرگ صنعت آب با سرمایه گذاری یک هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال در استان های زنجان، اصفهان، بوشهر، کرمان و خراسان جنوبی فردا با حضور وزیر نیرو در چارچوب هفته پنجم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.


به گزارش روز یکشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، سومین مرحله از پویش #هر هفته الف_ب_ایران از آغاز سال جاری کلیدخورد و هفته به هفته طرح های مختلفی برای نقاط مختلف کشورمان به همراه آورد.
پویش #هرهفته الف_ب_ایران از نیمه دوم سال ۱۳۹۸ آغاز شد تا در چارچوب آن طرح های مهم صنعت آب و برق در سرتاسر کشور به بهره برداری برسد.
این پویش که اولین مرحله آن سال ۹۸ شروع شده بود پارسال هم تداوم یافت و سال جاری و در آخرین سال فعالیت تدبیر و امید با به بهره برداری رساندن طرح های در نظر گرفته شده به کار خود آخر خواهد داد.
پنجمین هفته از مرحله سوم پویش فردا برگزار می شود و با آغاز به کار هفت پروژه که در چارچوب شش طرح و با سرمایه گذاری ۱۵۷ میلیارد تومان آماده شده، پویش #هرهفته_الف_ب_ایران وارد پنجمین هفته خود از آغاز سالجاری می شود.
از ۶ طرح آماده افتتاح، دو طرح در زنجان، دو طرح در اصفهان و در استان های بوشهر، کرمان و خراسان جنوبی هم هر کدام یک طرح به بهره برداری خواهد رسید.
در استان زنجان دو طرح "ایجاد تاسیسات جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب شهر زرین آباد در شهرستان ایجرود با ظرفیت یک هزار متر مکعب در شبانه روز" و "آبرسانی به ۳۱ روستا با جمعیت زیر پوشش ۲۲ هزار و ۸۵۴ نفر" با اعتبار ۵۰.۶ میلیارد تومان با هدف پیشگیری از آلودگی آب های زیرزمینی و سطحی و افزایش سطح بهداشت جامعه افتتاح می شود.
همینطور دو طرح "پکیج تصفیه خانه فاضلاب قمصر و خط انتقال فاضلاب" و "مخزن ذخیره بتنی جوشقان قالی به ظرفیت یک هزار متر مکعب به همراه تاسیسات وابسته" با سرمایه گذاری ۱۲.۴ میلیارد تومان در شهرستان کاشان استان اصفهان با هدف پیشگیری از آلودگی آب های زیرزمینی و سطحی و پایداری شبکه و تأمین آب پایدار آماده بهره برداری است.
این گزارش می افزاید، طرح های آبرسانی روستایی در سه استان کشور شامل "آبرسانی به ۲۴ روستا با جمعیت زیرپوشش ۱۸ هزار و ۳۴۶ نفر" در استان بوشهر، "آبرسانی به ۲۴ روستا با جمعیت ۴ هزار ۹۴۶ نفر" در استان کرمان، "آبرسانی به ۱۲ روستا در خراسان جنوبی با جمعیت زیرپوشش ۹ هزار و ۶۳۲ نفر" هم فردا به بهره برداری می رسد.منبع:

1400/02/12
20:16:51
5.0 / 5
509
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است