هزینه تكمیل طرح های مسكن مهر در خوزستان تامین خواهد شد

هزینه تكمیل طرح های مسكن مهر در خوزستان تامین خواهد شد به گزارش کار و درآمد ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اظهار داشت: این سازمان به هر اندازه که لازم باشد برای تکمیل پروژه های مسکن مهر در خوزستان اعتبار اختصاص خواهد داد.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایرنا احمد اصغری مهرآبادی روز چهارشنبه در نشست شورای مسکن خوزستان در استانداری خوزستان بیان کرد: تکمیل و بهره برداری از پروژه های مسکن مهر تا اختتام دولت دوازدهم یک اولویت و ضرورت است که وزارت راه و شهرسازی آنرا با جدیت دنبال می کند.
وی طولانی شدن پروژه های مهر را موجب نارضایتی متقاضیان دانست و اظهار داشت: براین اساس بمنظور تکمیل این پروژه ها امسال برای خوزستان با اختصاص یک هزارو ۳۰۰ میلیارد ریال موافقت شده است.
مهرآبادی افزود: در بازدید امروز خود از پروژه های مسکن مهر و همین طور طرح اقدام ملی مسکن خوزستان، قسمتی از مشکلات موجود در راه پیشرفت پروژه ها بررسی و برطرف شد.
وی همین طور تسریع در اجرای پروژه های اقدام ملی مسکن خوزستان را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: منابع مالی این طرح نیز برابر با پیشرفت پروژه ها به خوزستان اختصاص خواهد یافت.
معاون وزیر راه و شهرسازی خوزستان درباب نحوه برگشت زمینهای مردم در شهرستان لالی در شمال خوزستان که سالها پیش از طرف وزارت نفت تملک شده بود بیان کرد: دراین زمینه تلاش می شود که برابر قوانین و مقررات تصمیم گیری شود.
بر اساس این گزارش، وزارت نفت ۸۰ سال پیش قسمتی از زمینهای شهرستان لالی را به سبب وجود معادن نفتی تملک کرد که بتازگی این وزارتخانه تصمیم به عودت زمین ها به مردم گرفته است.
در متن صورتجلسه برگشت این زمین ها آمده است که زمین ها بصورت رایگان به مردم عودت داده شوند اما اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در این خصوص مبادرت به اعمال ماده ۱۰ قانون تملک زمینهای شهری و املاک کرده که روند برگشت زمین ها به مردم، هزینه هایی را درپی دارد.منبع:

1400/02/15
21:44:57
5.0 / 5
497
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است