معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

اتمام پروژه های مسكن مهر پیش از اختتام دولت

اتمام پروژه های مسكن مهر پیش از اختتام دولت به گزارش کار و درآمد خوزستان معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: بنا است که پروژه های مسکن مهر پیش از اختتام دولت به انتها برسند و برای تامین منابع مالی این پروژه ها هیچ مشکلی وجود ندارد.احمد اصغری مهرآبادی در آخر جلسه شورای مسکن خوزستان که امروز ( ۱۵ اردیبهشت ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار نمود: بنا به دعوت استاندار خوزستان، امروز از پروژه های مسکن مهر و اقدام ملی بازدید کردیم و در ادامه از پروژه های آبادان نیز بازدید خواهیم کرد.

به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: در پی تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اینکه خوزستان بصورت ویژه دیده شود، با همه نیازهای اعلامی مسئولان استان خوزستان موافق کردیم و اعتبار را تامین خواهیم کرد تا اجرای پروژه ها با سرعت صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اظهار داشت: بنا است که پروژه های مسکن مهر پیش از اختتام دولت به انتها برسند و برای تامین منابع مالی این پروژه ها هیچ مشکلی وجود ندارد. اجرای پروژه های اقدام ملی نیز باید سرعت بگیرند.

اصغری مهرآبادی بیان کرد: منابع مورد نیاز را در اختیار مسئولان استانی قرار خواهیم داد و انتظار می رود به کار سرعت داده شود.

وی با اشاره به تشکیل قرارگاه مسکن در خوزستان، عنوان کرد: این اقدام بسیار باارزش و عالی است و در پیشبرد امور موثر خواهد بود.

منبع:

1400/02/17
13:07:41
5.0 / 5
668
تگهای خبر: سازمان , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است