هفت هزار و 300 خانوار همدانی به شبكه ملی اطلاعات متصل شدند

هفت هزار و 300 خانوار همدانی به شبكه ملی اطلاعات متصل شدند کار و درآمد: ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان اظهار داشت که با اجرا و ارتقای 63 سایت تلفن همراه بیش از هفت هزار و 300 خانوار همدانی به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.


"مجتبی ساکی" روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: اجرائی شدن مصوبات سفر ۲ ماه پیش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نشان از عزم وزارت ارتباطات در تحقق وعده خود برای رساندن فناوری ارتباطی به روستاهای دور افتاده و کم برخوردار دارد.
وی گفت: با اجرای این پروژه که با پیمانکاری ۲ شرکت همراه اول و ایرانسل انجام می شود زمینه کاهش شکاف دیجیتال بین مناطق شهری و روستایی و همین طور کمک به کسب و کارهای مبتنی بر فضای مجازی در روستاها فراهم گشته است.
ساکی اشاره کرد: افزایش سطح دسترسی به شبکه ملی اطلاعات در مناطق دور دست و توسعه شبکه بانکی از دیگر دستاوردهای اجرای این طرح است.
وی اشاره کرد: در این طرح تعداد ۵۹ سایت توسط اپراتور همراه اول نصب و راه اندازی شده و ۱۳ سایت دیگر نیز حال راه اندازی و راه اندازی است.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان افزود: شرکت ایرانسل نیز با نصب و ارتقای چهار سایت در نقاط مشخص در این پروژه مشارکت دارد.
وی با تاکید بر تسریع روند سایت های باقی مانده در کوتاه ترین زمان ممکن، اشاره کرد: با اجرای این پروژه در ۷۲ روستای استان همدان بیش از هفت هزار و ۳۰۰ خانوار بصورت مستقیم از نسل سوم( ۳جی ) تلفن همراه بهره مند می شوند.
به گزارش کار و درآمد به نقل از ایرنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هفته آتی برای بهره برداری از چند طرح مخابراتی به استان همدان سفر می کند.منبع:

1400/02/24
13:03:22
5.0 / 5
446
تگهای خبر: بانك , توسعه , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است