سخنگوی كمیسیون برنامه و بودجه مجلس

بررسی عملكرد مالی سال ۹۹ كشور در كمیسیون برنامه و بودجه مجلس

بررسی عملكرد مالی سال ۹۹ كشور در كمیسیون برنامه و بودجه مجلس به گزارش کار و درآمد سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از بررسی عملکرد مالی سال ۹۹ کشور با حضور خزانه دار کل در این کمیسیون اطلاع داد.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «محمدمهدی مفتح» درباره نشست روز یکشنبه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به خبرنگاران اظهار داشت: عملکرد مالی سال ۱۳۹۹ کل کشور با حضور «سید رحمت الله اکرمی» خزانه دار کل کشور بررسی گردید و وی میزان منابع و مصارف بودجه سال قبل را بیان کرد.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: «سید حمیدپورمحمدی» معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه هم در این جلسه توضیحاتی درباره شرایط اقتصادی کشور و عملکرد دولت در حوزه بودجه ای و اقتصادی عرضه کرد و نمایندگان هم نظرات خویش را بیان نمودند.
وی ضمن اشاره به بررسی برخی احکام در ارتباط با اصلاح ساختار بودجه کشور - اعاده شده از شورای نگهبان - در نشست امروز اظهار داشت: پیش از این ایراد شورا در این کمیسیون رفع شده بود اما مورد تایید قرار نگرفت و پس از بحث و بررسی این احکام اصلاح و به صحن علنی عرضه خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: طرح اصلاح موادی از قانون دیوان محاسبات کشور هم در این نشست عنوان شد که برپایه پیشنهاد طراحان اختیاراتی برای نظارت دیوان بر حوزه هایی غیر از وزارت خانه ها و موسسات دولتی مانند شهرداری ها در نظر گرفته شده است.
مفتح افزود: البته باید نحوه هزینه کرد بودجه عمومی این مراکز هم مورد بررسی قرار بگیرد که تصمیم گیری درباره آن به جلسه بعد موکول شد.


1400/02/26
20:55:24
5.0 / 5
549
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است