فرماندار خبر داد:

سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد تومانی بنیاد بركت برای اشتغالزایی در نهاوند

سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد تومانی بنیاد بركت برای اشتغالزایی در نهاوند به گزارش کار و درآمد فرماندار نهاوند از سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد تومانی بنیاد برکت برای ایجاد اشتغال زایی خرد و زودبازده در این شهرستان اطلاع داد و اظهار داشت که با صرف این میزان اعتبار زمینه اشتغال بکار ۴۸۰ نفر فراهم می شود.


«مراد ناصری» روز دوشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: بنیاد برکت با اجرای طرح ها و پروژه های اجتماعی و توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم به کمک مدیران این شهرستان آمده است.
وی با اشاره به اینکه سال قبل هم بنیاد برکت هشت میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال زایی ۲۰۰ نفر در ۱۷ روستای شهرستان پرداخت کرده است، اضافه کرد: این بنیاد برای سال جاری هم با پرداخت اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی برای ۴۸۰ نفر در ۱۵ روستای شهرستان ایجاد اشتغال می کند.
ناصری ضمن اشاره به اینکه هدف اصلی طرح های اشتغال زایی روستایی باید پایداری شغل باشد، تصریح کرد: سال قبل از یک هزار و ۴۱۱ نفر متقاضی دریافت این تسهیلات در شهرستان با همکاری دهیاران، شوراها و امام جماعت روستاها ثبت نام به عمل آمد که بعد از پالایش ۳۳۵ نفر به بانک عرضه شدند.
فرماندار نهاوند تصریح کرد: از این تعداد ۱۳۵ نفر به علت نقص در پرونده و تأمین نشدن ضامن انصراف داده و در نهایت به ۲۰۰ نفر از واجدین شرایط تسهیلات پراخت شد.
او توسعه اشتغال پایدار از راه توانمندسازی جوامع محلی و مناطق روستایی تصریح کرد و از بخشداران خواست با شناسایی افراد حائز شرایط از این فرصت نهایت بهره را برده و به دنبال جذب این تسهیلات باشند.منبع:

1400/03/03
09:24:10
5.0 / 5
571
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است