ترافیك مرسولات پستی در دوران كرونایی فارس 8 درصد افزایش یافت

ترافیك مرسولات پستی در دوران كرونایی فارس 8 درصد افزایش یافت به گزارش کار و درآمد ایرنا- مدیرکل پست استان فارس اظهار داشت: شرکت پست این استان روزانه به صورت میانگین حدود ۳۰ هزار مرسوله پستی را در شیراز و دیگر شهرستان های استان توزیع می نماید و رشد هشت درصدی ترافیک مرسولات پستی را در دوران انتشار کرونا تجربه کرده است.


روابط عمومی اداره کل پست استان فارس چهارشنبه در مطلب ارسالی از قول مهدی آزادی اضافه کرد: مرسولات پستی وارده به استان فارس در روزهای کرونا افزایش قابل ملاحظه ای داشته است، بگونه ای که در سال ۱۳۹۹ ترافیک ۱۲ میلیونی مرسولات در استان به ثبت رسید.
وی که در جلسه شورای ادارات تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس سخن می گفت، از زحمات کارکنان اداره کل پست استان فارس در دوران انتشار کرونا قدردانی کرد و اظهار داشت: به علت افزایش کار فیزیکی در روزهای کرونا و همینطور کمبود نیروی انسانی، امکان انجام امور از راه دورکاری برای کارکنان مهیا نشد.
مدیرکل پست استان فارس ضمن اشاره به رشد قابل توجه توسعه سرویسهای الکترونیک، در جهت وجود مشکلات کمبود فضای عملیاتی در اداره کل پست استان فارس و نواحی پستی دولتی شیراز مطالبی بیان کرد و خواهان رفع آنها شد.
معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم در سخنانی در این نشست ضمن تقدیر از زحمات مضاعف کارکنان شبکه پست در روزهای کرونا، درباره اقدامات انجام شده در وزارت ارتباطات در جهت همسان سازی حقوق کارکنان مطالبی بیان کرد.
بنا بر این گزارش، سجاد بنابی در ادامه از رشد و فعالیت شرکتهای استارتاپی در استان فارس اعلام رضایت کرد و در جهت رفع مشکلات در ارتباط با کمبود فضای عملیاتی اداره کل پست استان فارس قول مساعدت داد.پس ازاین جلسه، معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات به همراه مدیرکل پشتیبانی، رفاه و امور قراردادهای این وزارت خانه، مدیرکل پست استان فارس، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از اداره کل پست استان فارس بازدید کردند.منبع:

1400/03/19
10:43:37
5.0 / 5
401
تگهای خبر: توسعه , حقوق , سرمایه , سرویس
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است