صومعه سرای گیلان میزبان افتتاح ۱۴۳میلیارد تومان طرح عمرانی است

صومعه سرای گیلان میزبان افتتاح ۱۴۳میلیارد تومان طرح عمرانی است فرماندار شهرستان صومعه سرا اظهار داشت: با حضور معاون پارلمانی ریاست جمهوری و استاندار گیلان چندین پروژه در بخش های انرژی و آبرسانی با سرمایه گذاری ۱۴۳ میلیارد تومان روز پنجشنبه در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.


سیدجلال سیدمحمدی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران از افتتاح پروژه پست ۶۳کیلو وات ضیابر و کلنگ راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب شهری در این شهرستان اطلاع داد و گفت: علاوه بر این ۱۶ کیلومتر شبکه انتقال فاضلاب به تصفیه خانه از قبل راه اندازی شده بود که با حمایت دولت ۱۰۳میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آن در روستای چوبه به صورت کامل تخصیص یافته است.
وی با اشاره به این که ضعف ولتاژ برق در منطقه ضیابر همواره سبب گلایه مندی مردم بود، اضافه کرد: باتلاش های انجام شده ۴۰میلیارد تومان اعتبار برای پست ۶۳کیلو وات ضیابر اختصاص یافت که پیشبینی می شود تا آخر سال جاری به بهره برداری برسد.
فرماندار صومعه سرا تبدیل ۲ منطقه ضیابر و طاهرگوراب به بخش را یکی از رویدادهای اخیر عنوان و خاطرنشان کرد: ساختمان بخشداری های طاهرگوراب و ضیابر هم فردا با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور به بهره برداری می رسد و احکام سرپرست هر بخشداری هم اعطا خواهد شد.
۲۲۰ صندوق رای برای برگزاری انتخابات در شهرستان صومعه سرا
سید محمدی به نقش مهم رسانه ها در امید آفرینی و مشارکت حداکثری در انتخابات اشاره و اشاره کرد: با تلاشهای انجام شده هیات های اجرایی نظارت و تمامی عوامل برگزاری انتخابات ۲۲۰صندوق دریافت رای در سطح شهر و روستاهای شهرستان مشخص و چهار هزار و۵۰۰ نفر بعنوان عوامل اجرایی برگزاری انتخابات تعیین شد.
وی همینطور اضافه کرد: ۲۷نفر در شهر صومعه سرا، هشت نفر در شهر گوراب زرمیخ و ۱۰نفر در شهر تولمشهر از جمعه بعنوان نامزد شورای شهر رقابت خویش را آغاز می کنند این در حالیست که بیشتر از یکهزار و ۹نفر هم در تمامی روستاها این شهرستان ثبت نام کردند.
فرماندار صومعه سرا حضور در انتخابات را بسیار حیاتی توصیف و خاطرنشان کرد: دنیا در شرایط فعلی نظاره گر انتخابات ما است و حضور و مشارکت مردم باعث اقتدار در عرصه های ملی خواهد شد.
سیدمحمدی در ادامه گفت: با اینکه مشکلات اقتصادی و تحریم ها تأثیر بر روند زندگی مردم گذاشته است اما این مساله نباید ما را از امر خطیر انتخابات و مشارکت غافل کند.
شهرستان صومعه سرا با حدود ۱۳۰هزار نفر جمعیت با وسعتی حدود ۵۶۴کیلومتر مربع با سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.


1400/03/19
23:54:06
5.0 / 5
351
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است