معاون سازمان هواپیمایی كشوری به كار و درآمد پاسخ داد

قیمت بلیت هواپیما افزایش می یابد؟

قیمت بلیت هواپیما افزایش می یابد؟ کار و درآمد: در پی برخی گمانه زنی ها درباره احتمال افزایش قیمت بلیت هواپیما، معاون سازمان هواپیمایی کشوری اعلام نمود فعلا برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در پروازهای داخلی نداریم.به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، طی روزهای اخیر برخی گمانه ها و شایعات درباره احتمال افزایش قیمت بلیت هواپیما در پروازهای داخلی عنوان شد و این سوال را در ذهن ایجاد کرد که آیا هزینه سفرهای هوایی برای مردم افزایش پیدا خواهد کرد؟

ابوالقاسم جلالی –معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری- در گفت و گو با ایسنا در این زمینه اظهار نمود: فعلا هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در پروازهای داخلی وجود ندارد.

وی اضافه کرد: برای پیشگیری و جلوگیری از بروز تخلفات احتمالی دراین زمینه، نظارت های لازم در حوزه مانند گذشته صورت خواهد گرفت و ادامه پیدا خواهدنمود تا نرخ مصوب اعلام شده به درستی اعمال شود.

البته در آبان ماه سال قبل شورای عالی هواپیمایی کشوری تصویب کرد که شرکت های هواپیمایی اجازه دارند نهایتا تا ۱۰ درصد به نرخ پروازهای داخلی نسبت به نرخنامه به روز شده در خرداد ماه امسال اضافه کنند. و از طرف دیگری محدودیت حداقل نرخ برای پروازهای داخلی برداشته شد و در حقیقت خبری از دامنه قیمت نیست. این یعنی شرکت های هواپیمایی تنها باید سقف قیمت بلیت های خودرا برای هر مسیر پروازی رعایت نمایند.

منبع:

1400/03/23
22:35:02
5.0 / 5
440
تگهای خبر: پرواز , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است