ساختمان پزشكی قانونی گنبدكاووس باحضور معاون رئیس جمهوری

ساختمان پزشكی قانونی گنبدكاووس باحضور معاون رئیس جمهوری به گزارش کار و درآمد ساختمان اداره پزشکی قانونی گنبدکاووس که ۱۰۷ میلیارد و ۴۴۹ میلیون ریال برای ساخت آن هزینه شد امروز پنجشنبه با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به بهره برداری رسید.


محمدباقر نوبخت در حاشیه افتتاح این پروژه به خبرنگاران اظهار داشت که دولت برای تجهیز پزشکی قانونی گنبدکاووس که شامل سه بخش اداری، سالن تسریح و سردخانه است، طی ماه جاری افزون بر ۲۰ میلیاردریال اعتبار اختصاص خواهد داد.
معاون رئیس جمهوری همینطور درپاسخ به سوال خبرنگار ایرنا درمورد پروژه های نیمه تمامی که مقرر است تاپایان دولت دوازدهم در کشور افتتاح شود اظهار داشت: پروژه های زیادی در بخش های مختلف زیرساختی مانند آزاد راه ها، خطوط ریلی و تخت های بیمارستانی افتتاح می گردد که یک نمونه آن اضافه شدن ۱۴ هزار تخت بیمارستانی به ظرفیت تخت های فعلی است.
نوبخت به اعتبارات و آمار این پروژه ها اشاره نکرد.
به گزارش کار و درآمد به نقل از ایرنا، عملیات راه اندازی ساختمان پزشکی قانونی گنبدکاووس در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۳۱۵ مترمربع با زیربنای هزار و ۳۷۲ مترمربع با سازه اسکلت بُتنی در ۲ طبقه از سال ۸۹ شروع شده بود که بعد از چند سال توقف در دولت یازدهم و دوازدهم با اعتباری افزون بر ۱۰۷ میلیاردریال امروز به بهره برداری رسید.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در مسافرت امروز به شرق گلستان از سه پروژه در حال ساخت شامل بیمارستان ۹۱ تخت خوابی رامیان، مجتمع فرهنگی اداره ارشاد اسلامی آزادشهر و سد نرماب چهل چای مینودشت و ساخت مسکن اهالی روستای جنگلده بالا این شهرستان بازدید و قول مساعد برای تأمین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این طرح ها داد.
حضور در مراسم بهره برداری از مسکن محرومان و مسکن ویژه روستایی در آق قلا، افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه علوم پزشکی و منابع طبیعی، بهره برداری از مدرسه ۱۶ کلاسه شفقت گرگان و افتتاح چند طرح در سایت پرورش میگوی گمیشان از دیگر برنامه های امروز پنجشنبه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در مسافرت به گلستان است.


1400/04/03
14:45:15
5.0 / 5
486
تگهای خبر: سازمان , سایت , قانون , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است