معاون اول رییس جمهور:

تكمیل آزادراه ها كاری ماندگار و پرفایده برای كشور خواهد بود

تكمیل آزادراه ها كاری ماندگار و پرفایده برای كشور خواهد بود كار و درآمد: جلسه بررسی راهكارهای تامین منابع مالی برای ساخت آزادراه های كشور عصر امروز (یكشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار گردید.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به گزارش های عرضه شده در مورد آزادراه های در دست احداث و در دست مطالعه و نحوه تامین منابع مالی مورد نیاز برای تكمیل این آزادراهها، از سازمان برنامه و بودجه خواست جلسه ای را با دستگاههای مرتبط برگزار و راهكارهای تامین مالی اجرای این طرح ها را بررسی كنند.

معاون اول رییس جمهور بر ضرورت تدوین برنامه ای برای تأمین مالی جهت اجرای طرح های آزادراههای كشور تصریح كرد و اظهار داشت: با اجرای این طرح ها كاری ماندگار و پرفایده برای كشور صورت خواهد گرفت.

در این جلسه كه وزرای راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و رییس كل بانك مركزی هم حضور داشتند، گزارشی از وضعیت آزادراههای كشور و طرح های در حال ساخت در دست مطالعه عرضه شده و منابع مالی مورد نیاز برای اجرای این طرح ها هم مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست راهكارهای تأمین منابع مالی مورد نیاز طرح های آزادراههای كشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد سازمان برنامه و بودجه، راهكارهای مشخصی برای تأمین منابع مالی پروژه های آزادراهی كشور تدوین كند.1396/11/16
15:31:55
5.0 / 5
4572
تگهای خبر: سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است