رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور:

ارتقاء ایمنی مسیر هفتكل به باغملك با حضور وزیر راه تعیین تكلیف می شود

ارتقاء ایمنی مسیر هفتكل به باغملك با حضور وزیر راه تعیین تكلیف می شود ایرنا- رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور بر لزوم ارتقاء ایمنی مسیر هفتکل به باغملک تاکیدکرد و اظهار داشت: طرح های راهسازی این مسیر با حضور وزیر راه و شهرسازی در محل این وزارت خانه تعیین تکلیف خواهد شد.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایرنا داریوش امانی شنبه در نشست کمیسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی در محل استانداری خوزستان اظهارداشت: به منظور کاهش تصادف های منجر به فوت در محور هفتکل به باغملک، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان مبادرت به تعریض ۶ کیلومتر کرده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: راهداری و حمل و نقل جاده ای متولی اصلاح و نگهداری از جاده ها است اما با این وجود عملیات تعریض در این راه شروع شده و علاوه بر این نیز، تعریض هفت کیلومتر دیگر در دستور کار قرار دارد.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ضمن عذرخواهی از مردم استان بابت حوادث رانندگی پیش آمده در راه هفتکل به باغملک بیان داشت: هیچ مدیری تمایل ندارد که به واسطه کارهای نیمه تمام ناشی از شرایط و محدودیت های مالی شرمنده مردم باشد.
امانی با تکیه بر این که کشور در شرایط ویژه ای در زمینه منابع مالی قرار دارد اظهار داشت: قیر بعنوان یکی از ملزومات اساسی در تکمیل پروژه ها و تعهدات حوزه راه محسوب می شود؛ این فرآورده سال قبل به قیمت ۱۷ میلیون ریال بابت هر تن خریداری می شد اما به علت نوسانات پیش آمده، هر تن قیر به ۷۵ میلیون ریال افزایش پیدا کرده است.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور خاطرنشان کرد: مشکلات و محدودیت های این چنینی سبب بروش مشکلاتی در روند اجرای پروژه های راه شد.
وی با اشاره به اینکه بامداد امروز وزیر راه و شهرسازی در جریان وضعیت ایمنی مسیر هفتکل به باغملک قرار گرفت اضافه کرد: بزودی در محل این وزارت خانه نشستی کارشناسی با حضور وزیر به منظور تعیین تکلیف مسیر هفتکل به باغملک تشکیل خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای دستور داده شد که به صورت فوری به منظور بهبود شرایط ایمنی این مسیر، مبادرت به تهیه گزارش ممیزی کند تا اعتبارات لازم از جانب سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور پیشبینی شود.
طی یک هفته گذشته تعداد فوتی های حوادث رانندگی در راه هفتکل به باغملک ۶ نفر گزارش شده است.


1400/04/20
00:02:47
5.0 / 5
319
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است