رئیس سازمان برنامه و بودجه مطرح كرد

تخصیص اعتبار بلاعوض ۴ هزار میلیاردی جهت ساخت مسکن محرومان

تخصیص اعتبار بلاعوض ۴ هزار میلیاردی جهت ساخت مسکن محرومان به گزارش کار و درآمد از گیلان رئیس سازمان برنامه و بودجه، با اشاره به اینکه تا آخر سال ۱۴۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته می شود، اظهار داشت: در این راستا ۴۰۰۰ میلیارد تومان وام بلاعوض و ۶۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه چهار درصد اختصاص یافته است که سازمان برنامه و بودجه این اعتبار را تأمین می کند.


محمدباقر نوبخت امروز در مراسم افتتاح تصویری مسکن محرومان که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه همزمان با کشور در گیلان افتتاح شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم تابش، رئیس فقید بنیاد مسکن کشور، اظهار نمود: بهره برداری از واحدهای مسکن محرومین در روستاها جلوه ای از خدمات مرحوم تابش است.
وی ضمن اشاره به تلاش های مرحوم تابش در راه اندازی خانه برای آسیب دیدگان از حوادث طبیعی و غیر مترقبه همچون سیل و زلزله و طوفان، اضافه کرد: بنیاد مسکن همواره در کنار مردم آسیب دیده بوده و مهم ترین اقدام بنیاد مسکن و در راس آن مرحوم تابش، راه اندازی خانه برای آسیب دیدگان ناشی از سیل بهار ۹۸ است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه، از راه اندازی خانه برای زاغه نشینان و کپرنشینان توسط بتیاد مسکن اطلاع داد و تصریح کرد: مثلث همکاری بین بنیاد مسکن و کمیته امداد و سازمان برنامه و بودجه شکل گرفته و با دریافت ردیف اعتبار سالانه در بودجه این ریل گذاری تکمیل شده است.
نوبخت، با اشاره به اینکه تا آخر سال ۱۴۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته می شود، اظهار داشت: در این راستا ۴۰۰۰ میلیارد تومان وام بلاعوض و ۶۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه چهار درصد اختصاص یافته است که سازمان برنامه و بودجه این اعتبار را تأمین می کند.
وی از استانداران خواست تکمیل واحدهای آماده بهره برداری در شهرستان ها را پیگیری کنند و اظهار داشت: با عنایت به تعیین ردیف بودجه، کار ساخت مسکن برای محرومان ادامه دارد.
منبع:

1400/05/09
21:30:37
5.0 / 5
201
تگهای خبر: تسهیلات , خدمات , سازمان , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است