زنگنه:

سعی کردیم بابک زنجانی جدید تولید نشود

سعی کردیم بابک زنجانی جدید تولید نشود به گزارش کار و درآمد وزیر نفت با اعلان اینکه پرونده بابک زنجانی همچنان باز است و در دولت سیزدهم پیگیری می شود، اظهار داشت: ما سعی کردیم تا در این دوره بابک زنجانی جدیدی تولید نشود.


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «بیژن نامدار زنگنه» امروز (دوشنبه) در جمع خبرنگاران اشاره کرد: در سپتامبر (شهریور- مهر) رای نخست کرسنت صادر خواهد شد.
وی که در حاشیه رونمایی از سامانه «سدف» (سامانه الکترونیکی درخواست فرآورده های نفتی) سخن می اظهار داشت: بیان داشت: سامانه ای با همکاری همه دستگاه های مرتبط برای درخواست همه فراورده های نفتی طراحی شده و امروز بطور رسمی راه اندازی شد.
زنگنه افزود: با راه اندازی آن، افرادی که درخواست فراورده دارند در این سامانه بصورت سیستمی بررسی می شود و اگر تایید شد سوخت به آنان تعلق می گیرد.
وزیر نفت با اعلان اینکه روزانه ۲۰۰ میلیون لیتر فراورده نفتی مایع در کشور توزیع می شود، اشاره کرد: این سامانه جزو پیشرفته ترین سامانه های کنترلی قاچاق در کشور است که شامل گاز مایع، نفت گاز، نفت سفید و غیره است.
وی افزود: گازرسانی گسترده مصرف سوخت مایع را کم کرده و با این سامانه جلوی قاچاق گرفته شده و بجای آن فراورده ها از مسیر رسمی صادر می شود.
زنگنه بیان داشت: امسال تولید گاز به میزان ۵۰ میلیون متر مکعب افزایش می یابد.
وی اظهار داشت: با سامانه سدف می توان از مازاد عرضه گاز مایع جلوگیری کرد.منبع:

1400/05/11
22:17:36
5.0 / 5
197
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است