استاندار لرستان:

آزادراه خرم آباد -بروجرد پروژه ای برای اقتصاد ملی به حساب می آید

آزادراه خرم آباد -بروجرد پروژه ای برای اقتصاد ملی به حساب می آید به گزارش کار و درآمد لرستان استاندار لرستان اظهار داشت: آزادراه خرم آباد -بروجرد پروژه ای برای اقتصاد ملی به حساب می آید.


سید موسی خادمی امروز یازدهم مردادماه در مراسم افتتاح آزاد راه خرم آباد- بروجرد اظهار نمود: در جریان سیل مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی در منطقه حضور داشتند و در تأمین اعتبارات برای جبران خسارات به صورت ویژه لرستان را دیدند که مردم این استان قدردان این کمک ها هستند.
وی با اشاره به اینکه قصه ۲۵ ساله آزادسازی قلعه فلک الافلاک با حمایت وزیر راه و شهرسازی حل شد، اضافه کرد: آزادراه خرم آباد - بروجرد و آزادسازی قلعه فلک الافلاک دو کار مهم در عرصه های اقتصادی و توسعه لرستان قلمداد می شود و کارهای مهمی بوده که به انجام رسیده است.
استاندار لرستان افزود: آزادراه خرم آباد -بروجرد پروژه ای برای اقتصاد ملی محسوب شده که باعث کاهش آلایندگی، صرفه جویی در مصرف سوخت و زمان می شود و این عوامل سبب شده که تبدیل به محور و اهرم توسعه لرستان شوند.
خادمی اظهار داشت: نداشتن زیرساخت یکی از اشکالات لرستان بوده که با بهره برداری از این پروژه این منطقه به مرکز توسعه عمرانی و اقتصادی تبدیل خواهد شد.
وی بیان نمود: بخش عمده ای از اراضی این منطقه ملی است و میتوان کارهای مشارکتی بسیاری را انجام داد.
نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اینکه از محل ۲۵ درصد قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیاء اتصال این آزادراه به آزادراه خرم زال صورت گیرد، خاطرنشان کرد: با انجام این مهم ارتباط دو آزادراه برقرار خواهد شد.
منبع:

1400/05/12
11:59:52
5.0 / 5
202
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است