شاكری:

قاسمی سابقه کاری قابل قبولی برای تصدی وزارت راه و شهرسازی دارد

قاسمی سابقه کاری قابل قبولی برای تصدی وزارت راه و شهرسازی دارد به گزارش کار و درآمد یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دارای سابقه کاری قابل قبولی برای تصدی این وزارتخانه است اما باید برنامه های ایشان مورد ارزیابی قرار گیرد.


اقبال شاکری در گفت و گو با ایسنا، درباره کارنامه رستم قاسمی؛ گزینه پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت راه و شهرسازی، بیان کرد: از نظر بنده سابقه کاری و کارنامه ایشان برای تصدی امور این وزارتخانه قابل قبول است اما برنامه های ایشان باید بررسی شود.
ایشان سپس اظهار نمود: برای ما اهمیت دارد که برنامه وزرا قابل قبول بوده و اولویت های حوزه خودشان را در بربگیرد و وزیر پیشنهادی نیز باید برای اجرای این برنامه ها تسلط کافی داشته باشد. درباب وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی نیز به همین ترتیب عمل خواهیم کرد یعنی لازم است که ما برنامه های ایشان را ارزیابی نماییم چونکه تمرکز ما بیشتر روی برنامه وزرا است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: این موارد باید در جلسات کمیسیون به بحث گذاشته شود اما از نظر سابقه اجرائی نسبت به گزینه های مختلفی که برای تصدی این وزارتخانه مطرح شده بود، آقای قاسمی سابقه قابل قبولی دارد. در نهایت باید برنامه های ایشان در جلسات کمیسیون عمران مورد ارزیابی قرار گیرد.
منبع:

1400/05/23
11:17:39
5.0 / 5
214
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است