رئیس قوه قضاییه:

دستگاه قضا حامی سربازان در میدان جنگ اقتصادی می باشد

دستگاه قضا حامی سربازان در میدان جنگ اقتصادی می باشد به گزارش کار و درآمد رئیس قوه قضاییه در دیدار وزیر اقتصادی و دارایی اظهار داشت: امروز ما در یک جنگ اقتصادی قرار داریم که دشمن ضد ملت ایران به راه انداخته و باید متناسب با شرایط از سربازان اقتصادی در میدان حمایت شود.


به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی عصر جمعه با حضور در دفتر رئیس دستگاه قضا با حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ملاقات و گفتگو کرد.
رئیس قوه قضاییه در این دیدار با تبریک شروع به کار دولت سیزدهم همزمان با هفته دولت و رأی اعتماد قاطع نمایندگان ملت به وزیر اقتصاد و دیگر وزرای کابینه دولت مردمی خاطرنشان کرد: ما هم برای توفیق دولت دعا می نماییم و هم کمک فکری و عملی خواهیم کرد.
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با استماع برنامه های وزیر اقتصاد در جهت بهبود شرایط اقتصادی کشور و معیشت مردم، ابراز امیدواری کرد با تحقق این شعارها و برنامه ها و همت و تلاش مضاعف مسؤلان، وضعیت موجود به نفع مردم تغییر کند.
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امروز کشور در یک جنگ اقتصادی قرار دارد، تصریح کرد: باید متناسب با جنگ اقتصادی دشمن ضد ملت ایران به راه انداخته از سربازان در میدان حمایت شود و دستگاه قضا سربازان این عرصه را تنها نمی گذارد.
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با بیان آمادگی قوه قضاییه جهت کمک به دولت در جهت رفع موانع اصلی اقتصاد پویا، رونق سرمایه گذاری و تولید در کشور و مبارزه با بسترها و گلوگاه های فساد که مصادیق آن از جانب قوه قضاییه و شناسایی و به دولت اعلام شده، تصریح کرد: بسترهای ایجاد فساد در دستگاههای اجرایی برای ما روشن است و برای رفع ان با دولت همکاری می نماییم.
سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی هم در این دیدار با تقدیر از حمایت های دستگاه قضا از برنامه های دولت سیزدهم در جهت تغییر و تحول در وضعیت موجود، خواهان افزایش همفکری و همکاری قوا در جهت تسهیل خدمت رسانی دستگاههای اجرایی به مردم و افزایش اعتماد و رضایت مندی عمومی بعنوان سرمایه اصلی نظام اسلامی شد.
وی همینطور با تقدیر از اقدامات دستگاه قضا در جهت رفع موانع تولید و رونق آن و همینطور دستورات اخیر رئیس قوه قضاییه برای تسهیل روند سرمایه گذاری در کشور، این اقدامات را در بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی مردم مؤثر دانست.
وزیر امور اقتصاد و دارایی گزارشی هم از برنامه های این وزارت خانه برای کنترل و تنظیم بازار و تأمین نیازهای اساسی مردم با همکاری دیگر بخش های مربوطه در دولت عرضه کرد و خواهان حمایت و مساعدت دستگاه قضا از این اقدامات شد.


منبع:

1400/06/05
23:45:33
5.0 / 5
232
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است