وزیر تعاون در پیامی اعلام كرد

سهامداری و مالکیت جمعی، نقشه راه وزارت تعاون

سهامداری و مالکیت جمعی، نقشه راه وزارت تعاون به گزارش کار و درآمد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تبریک هفته تعاون، اجرای سیاستهای اصل ۴۴، ترویج و رونق بخش تعاون و سهام داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه های خویش را نقشه راه و رسالت این وزارت خانه عنوان نمود.به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، حجت اله عبدالملکی در پیامی هفته تعاون را یادآور نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به تجلی اقتصاد مردمی دانست و ضمن تبریک و پاسداشت این هفته از تمام زحمت کشان این عرصه، همکاران و خدمتگزاران مردم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعاونگرانی که بار اصلی این بخش را به دوش می کشند، قدردانی کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این پیام تصریح کرد: روح تعاون و سفارش به همکاری را به وضوح میتوان در آموزه های دین مبین اسلام و قرآن کریم مشاهده کرد، کما این که تعاون، همکاری و وحدت مردم در بخش های مختلف، زمینه ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و حاکمیت مردم بر کشور بوده است.

در این پیام آمده است: تعاونی ها را میتوان بعنوان قالبی مردم محور و نشات گرفته از خواست و اراده مردم برای غلبه " تأمین نیاز جمعی" بر فردگرایی و اصالت سرمایه دانست. امروزه تعاون در اقتصاد کشور دارای اهمیتی ویژه و نمایان است که نمود آنرا میتوان در سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در مورد اصل ۴۴ به خوبی مشاهده کرد.

وزیر تعاون در این پیام اجرای این سیاستها و ترویج و رونق بخش تعاون در اقتصاد کشور، حضور و بروز اراده مردمی و سهام داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه های خویش را نقشه راه و رسالت " وزارت مردم" عنوان کرده است.

به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، سیزدهم تا نوزدهم شهریور ماه با عنوان "هفته تعاون" نامگذاری شده است.

منبع:

1400/06/13
22:05:23
5.0 / 5
197
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است