دبیرخانه صنعت و معدن كرمانشاه:

خانه صنعت و معدن کرمانشاه امسال ۲۰۰ جواز تاسیس صادر کرد

خانه صنعت و معدن کرمانشاه امسال ۲۰۰ جواز تاسیس صادر کرد به گزارش کار و درآمد ایرنا- دبیرخانه صنعت و معدن استان کرمانشاه اظهار داشت: در نتیجه تفویض اختیار به خانه صنعت و معدن در حوزه صدور جواز تاسیس در سال قبل با وجود تنها سه نفر پرسنل بیش از هزار و 500 جواز و از شروع امسال تا حالا نیز نزدیک به 200 جواز تاسیس در استان صادر گردیده است.


به گزارش کار و درآمد به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ «فرهاد مرزی» روز سه شنبه در دیدار با رئیس، اعضای هیأت مدیره خانه صنعت و معدن، صنعتگران و فعالان اقتصادی استان، از برقراری ارتباط خوب با دادگستری بعنوان یکی از اقدامات این تشکل یاد کرد و اضافه کرد: به دنبال این ارتباط موفق شدیم در سه سال قبل یک مرکز اقتصاد قضایی واقع در سه راه مسکن راه اندازی و تجهیز کرده و در اختیار دادگستری قرار دهیم که قضات و پرسنل دادگستری در این محل فعالیت دارند.
وی یادآور شد، کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یکی دیگر از اقدامات موثر این مرکز با توجه و حمایت استانداری کرمانشاه بوده است.
دبیرخانه صنعت و معدن استان کرمانشاه افزود: در کمیسیون پیش گیری از وقوع جرم سه نفر از اعضای خانه صنعت عضو هستند و برای دفاع به حق از واحدهای صنعتی تلاش می شود.
مرزی به برگزاری نمایشگاه دائمی صنایع استان اشاره نمود و اظهار داشت: از همین نمایشگاه یک کتابچه سیمای صنعت در ۲ هزار نسخه امسال به چاپ رسید، از طرف دیگر دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه را ایجاد کردیم و توانستیم ارتباط با دانشگاه را قوی نماییم.
به گفته وی، به دنبال توافقی که خانه صنعت و معدن با کارخانجات انجام شد با ۱۲ کارخانه برای آموزش ضمن کار قرارداد بستیم و توانستیم از یک مجتمع آموزشی فنی حرفه ای مجوز بگیریم و از بهمن گذشته آموزش بصورت مجازی برقرار شد.
وی از وجود ۱۱ انجمن تخصصی آگاهی داد که روسای آن عضو هیات مدیره خانه صنعت و معدن هستند و هرکدام تشکیلات جداگانه ای دارند.
او در بخش دیگری از سخنانش اشاره کرد: یکی از علل موفقیت تشکل این است که اعضای هیات مدیره همدل و همصدا هستند و تضاد فکری وجود ندارد و این امر سبب پیشرفت و تعالی این تشکل شده است.
استاندار کرمانشاه در بدترین شرایط با بودجه های اندک مشکلات را مدیریت کرد
در ادامه رئیس خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه نیز گفت: در جریان زلزله مهیب سرپل ذهاب، شاهد زحمات و پیگیری مستمر استاندار بودیم و در عرض ۲ سال کمک های ملت و دولت ایران به سمت این استان روانه شد.
«جهانبخش شکری» با اعلان اینکه ردپای استاندار کرمانشاه در رسیدگی به بحران ها همچون سیل و زلزله و کرونا پررنگ بوده و هست، اضافه کرد: استاندار کرمانشاه در بدترین شرایط با بودجه های اندک مشکلات را مدیریت کرد و امانتدار خوبی برای استان ما است.
استان کرمانشاه با بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت بیش از هزار واحد تولیدی و صنعتی با اشتغالزایی بیش از ۳۰هزار نفر دارد.


منبع:

1400/06/23
22:08:06
5.0 / 5
215
تگهای خبر: آموزش , اشتغال , اقتصاد , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است