پروژه نهضت ملی مسکن پردیس کجا قرار می گیرد؟

پروژه نهضت ملی مسکن پردیس کجا قرار می گیرد؟ کار و درآمد: مقرر است 1100 هکتار از اراضی بین فازهای 11 و 12 شهر جدید پردیس به طرح جهش تولید و تامین مسکن اختصاص یابد که اکنون در مرحله مطالعات، تعیین حریم و نهایتاً دریافت مجوز از شورای عالی معماری و شهرسازی است.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، شهر جدید پردیس در مرحله اول ثبت نام طرح جهش تولید و تامین مسکن (نهضت ملی مسکن) قرار نگرفت اما وعده هایی برای الحاق ۱۱۰۰ هکتار از شمال پردیس به این پروژه داده شده است. گفته می شود این محدوده بین فازهای ۱۱ و ۱۲ شهر جدید پردیس قرار دارد.
بعد از آنکه اوایل شهریورماه ۱۴۰۰ مهدی هدایت ـ مدیرعامل شرکت عمران پردیس ـ به ایسنا اطلاع داد که مقرر است در پردیس یک شهرک ۷۰۰ هکتاری جدید راه اندازی شود، دوشنبه ۳ مهرماه نیز در حاشیه تحویل ۴۰۳۰ واحد مسکن مهر این شهر اعلام نمود برای قانون جهش تولید مسکن دو ظرفیت بزرگ ۸۰۰ هکتاری و همینطور ۳۰۰ هکتاری را بعنوان شهرک فردوس در نظر گرفته ایم که امیدواریم در شورایعالی معماری و شهرسازی کارهای آنها صورت گیرد.
شنیده می شود زمین های مذکور در مرحله نقشه برداری و تعیین حریم هستند و بعد از کارهای مطالعاتی به طرح جهش تولید و تامین مسکن اضافه خواهند شد.
پروژه اقدام ملی مسکن پردیس


منبع:

1400/08/05
20:10:45
5.0 / 5
227
تگهای خبر: تولید , شركت , قانون , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است