كارهای عملی برای جوانان

كارهای عملی برای جوانان به گزارش كار و درآمد مدیركل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران معتقد می باشد آموزش های تئوری جوابگوی اشتغال جوانان نبوده است. او تاكید می نماید كه جوانان برای ورود به بازار كار باید از كتاب ها خارج شده و دست به كار عملی بزنند.مجید تهرانیان در گفت وگو با ایسنا، اظهار كرد: در حال حاضر ساختار دانشگاه ها با سیستم تئوری عجین شده و چندان از آموزشهای غیرتئوری استقبال نمی كنند اما این ساختار باید بشكند و شكستن آن به تغییر فرهنگ نیاز دارد.
وی از گسترش آزمون های آنلاین سازمان فنی و حرفه ای خبر داد و گفت: در طول چند سال گذشته سازمان برای صدور گواهی نامه های مهارتی، آزمون های تئوری و عملی برگزار می كرد ولی رویكرد سازمان فنی و حرفه ای به سمتی است كه توسعه آزمون های آنلاین را در دستور كار خود قرار داده است.
مدیركل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران درعین حال به اجرای طرح آموزش های مهارتی در جوار دانشگاه ها اشاره و اظهار كرد: این طرح از سالهای گذشته وجود داشته و دانشگاه هایی كه بخواهند به دانشجویان دوره های عملی ارائه دهند و آمادگی ارائه آموزش های مهارتی در كنار آموزش های تئوری را داشته باشند می توانند از این امتیاز بهره مند شوند.
تهرانیان ارائه آموزش های در مراكز جوار كارگاهی و بین كارگاهی را یكی از اقدامات سازمان آموزش و حرفه ای عنوان كرد و گفت: این مراكز به منظور گسترش آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز صنایع به وجود می آیند و فعالیت آنها تحت نظارت و هدایت آموزشی اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران است.

 

1396/05/15
21:59:35
5.0 / 5
5978
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است