معاون وزیر راه و شهرسازی:

متقاضیان نهضت مسکن پرند بزودی تعیین تکلیف می شوند

متقاضیان نهضت مسکن پرند بزودی تعیین تکلیف می شوند مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به اینکه بعد از احراز شرایط متقاضیان نهضت ملی مسکن، پروژه تخصیص می یابد اظهار داشت: در شهر جدید پرند تا آخر خردادماه از متقاضیان گروه اول که در سهمیه ۴۴۹۷ واحد قرار گرفته اند برای انتخاب پروژه دعوت می شود.


علیرضا جعفری در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: پس از مرحله ثبت نام نهضت ملی مسکن، پالایش اولیه شرایط متقاضیان انجام می شود که این مرحله به پایان رسیده است. در مرحله دوم تایید نهایی صورت می گیرد. تایید نهایی باید زمانی صورت گیرد که پروژه ای تخصیص پیدا می کند. اگر متقاضی تایید نهایی شود می تواند در بانک افتتاح حساب کند و آورده اولیه را بپردازد. در واقع پس از آورده اولیه، تعهد ساخت مسکن برای دولت شکل می گیرد.
وی درباره تعیین تکلیف متقاضیان ثبت نام شده در شهر جدید پرند اظهار داشت: از ۱۰۰ هزار واحدی که اوایل اردیبهشت ماه عملیات اجرایی آن در شهرهای جدید شروع شد سهمیه شهر جدید پرند ۴۴۹۷ واحد است. متقاضیان بعد از تایید باید برای واریز آورده اولیه اقدام نمایند.
به قول جعفری، هم اکنون بحث اصلی این است که شروع عملیات پروژه ها را داشته باشیم. وقتی پروژه شروع شود در نهایت تا آخر خردادماه پالایش ها را به نقطه ای می رسانیم که متقاضیان انتخاب پروژه داشته باشند.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: برای ۱۰۰ هزار واحد اول به تعداد واحدهایی که در پرند شروع کردیم انشاءالله تخصیص پروژه خواهیم داشت.
جعفری درباره وضعیت پروژه مترو شهر جدید پرند اظهار داشت: مبلغ ۷۵۰ میلیارد تومان از منابع اعتباری بودجه پرند به شهرداری تهران برای اجرای پروژه مترو فرودگاه امام (ره) ـ پرند اختصاص دادیم. امیدواریم در دهه فجر سال جاری خدمات این خط به شهروندان ارائه شود.1401/03/30
08:02:39
5.0 / 5
65
تگهای خبر: بانك , خدمات , شركت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است