کمبود نیروی کار بوئینگ را زمین گیر کرد

کمبود نیروی کار بوئینگ را زمین گیر کرد به گزارش کار و درآمد مدیر اجرایی شرکت بوئینگ اعلام نمود که انتظار می رود مشکلات زنجیره تأمین حدودا تا آخر سال ۲۰۲۳ ادامه داشته باشد که ناشی از کمبود نیروی کار در تأمین کنندگان رده متوسط و کوچکتر است که بخشی از آن به علت بازگشت سریعتر از حد انتظار تقاضاست.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، بوئینگ ماه گذشته اعلام نمود که تولید هواپیمای ۷۳۷ آن به علت کمبود یک نوع اتصال سیم کشی کند شده است و بعضی از مشتریان خطوط هوایی آن مجبور به لغو پروازها به علت کمبود کارکنان در بهبود بعد از همه گیری شده اند.
دیوید کالهون- مدیر اجرایی بوئینگ اظهار داشت: تغییر از تقاضا به مشکلات عرضه کنونی قابل توجه است.
وی ادامه داد: بوئینگ یک زنجیره تأمین بزرگ و پیچیده با شکنندگی زیاد دارد که در صورت تاخیر منجر به مشکلاتی می شود.
کالهون بیان نمود: این یک مشکل واقعی برای هر دو سازنده بوده است و احیانا از نظر من حدودا تا آخر سال آینده همچنین باقی خواهد ماند.
مدیر اجرایی بوئینگ می گوید: بزرگترین محدودیت برای مجموعه تأمین کنندگان میانی و تأمین کنندگان زیر ردیف، در دسترس بودن نیروی کار است.
رویترز ماه گذشته گزارش کرد که سازنده موتور سی اف ام اینترنشنال (CFM International)، سرمایه گذاری مشترک بین جنرال الکتریک و سافران، به علت مشکلات زنجیره تأمین با تاخیرهای صنعتی ۶ تا هشت هفته ای روبرو شده است.
بیزنس گزارش کرد، ایرباس ماه گذشته اعلام نمود که شاهد بالا رفتن خطر های کوتاه مدت در زنجیره تأمین خود بوده است اما ابراز اطمینان کرد که شبکه جهانی تأمین کنندگانش این روند را مدیریت خواهند کرد.
منبع:

1401/04/03
10:12:25
5.0 / 5
185
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است