استاندار:

نرخ بیکاری در خوزستان کاهش پیدا کرده است

نرخ بیکاری در خوزستان کاهش پیدا کرده است کار و درآمد: به گزارش کار و درآمد، خوزستان استاندار خوزستان اظهار داشت: با عنایت به بررسی های صورت گرفته در بخش های مختلف کشاورزی، صنعت و... موفق شدیم تا ۳۳ هزار شغل پایدار ایجاد نماییم که نسبت به سال قبل ۵۰ درصد افزایش داشته است.به گزارش کار و درآمد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، صادق خلیلیان در نشست شورای اشتغال استان اظهار نمود: با عنایت به بررسی های صورت گرفته در بخش های مختلف کشاورزی، صنعت و … موفق شدیم تا ۳۳ هزار شغل پایدار ایجاد نماییم که نسبت به سال قبل ۵۰ درصد افزایش داشته است.

وی اظهار داشت: میزان اشتغالی که سال جاری خواهیم داشت؛ بیشتر از ۶۰ هزار خواهد بود که در آن صورت یک سوم بیکاران را مشغول به کار می نماییم.

خلیلیان اضافه کرد: نرخ بیکاری تا این لحظه کاهش پیدا کرده است اما نیاز داریم تا این آمار را بیشتر از این کاهش دهیم و به کمتر از ۱۰ درصد برسانیم.

استاندار خوزستان در انتها اظهار داشت: با عنایت به این که بعضی از شهرستان ها و دستگاه ها مشکلاتی را در ایجاد اشتغال دارند؛ آنها را رصد خواهیم کرد تا عواملی که باعث کندی یا عدم ایجاد اشتغال شده را رفع نماییم در این خصوص کارگروهی تشکیل شد تا این مورد را دنبال کند.

لازم به ذکر است میزان اشتغال در استان همچون مشاغل در رابطه با روستائیان، عشایر و خانگی در این جلسه بررسی گردید.

منبع:

1401/07/15
15:04:05
5.0 / 5
267
تگهای خبر: اشتغال , بیكاری , صنعت , كارگر
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است