ورود سازمان بازرسی کل کشور به افزایش قیمت تاکسی های فرودگاه امام (ره)

ورود سازمان بازرسی کل کشور به افزایش قیمت تاکسی های فرودگاه امام (ره) به گزارش کار و درآمد، بازرس کل امور راه و شهرسازی از ورود سازمان بازرسی به افزایش قیمت نامتعارف تاکسی های فرودگاه امام خمینی(ره) خبرداد.


به گزارش کار و درآمد به نقل از میزان، سیداکبر حسینی موخر ضمن اشاره به نامه سازمان بازرسی به سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام (ره) در خصوص گله مندی مسافران از افزایش وحشتناک کرایه حمل و نقل عمومی، بیان نمود: جابجایی مسافران فرودگاه امام خمینی (ره) از راه شرکت هایی نظیر سیر و سفر، رویال سفر و … و با استفاده از ظرفیت تاکسی های اینترنتی و مسافربران شخصی صورت می پذیرد که اخیراً برپایه تصمیم اتخاذ شده در آن شرکت، ورود تاکسی های اینترنتی نظیر تپسی و اسنپ به بهانه حفظ امنیت و ایمنی مسافران به محدوده فرودگاه ممنوع شده است.
وی اظهار داشت: اتخاذ این تصمیم سبب ایجاد انحصـار، کاهش ظرفیت حمل مسافران از فرودگاه و به تبع آن افزایش شدید کرایه حمل و نقل توسط شرکتهای مزبور و نارضایتی مسافران شده است.
بازرس کل امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی کل کشور از ورود این سازمان به ماجرای افزایش قیمت تاکسی ها خبرداد و اظهار نمود: به منظور رعایت حقوق عامه و پیشگیری از نارضایتی عمومی و در اجرای بند (ج) ماده (۱۱) قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور، این سازمان به مبحث ورود و طی نامه ای خطاب به سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام (ره) بر ضرورت اتخاذ تدابیر لازم تاکید کرده است.
حسینی موخر تصریح کرد: در نامه فوق تاکید شده که ضمن حفظ امنیت و سلامت مسافران، خدمت رسانی مناسب به مسافران عرضه و از افزایش قیمت نامتعارف هزینه کرایه های دریافت شده از مسافران جلوگیری شود.
به گفته وی در این نامه بر ضرورت برخورد با هرگونه اختلال تاکید و مقرر شده که نتایج اقدامات با قید فوریت به سازمان بازرسی منعکس شود.
منبع:

1401/10/06
13:59:02
5.0 / 5
974
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است