شروع عملیات اجرائی چهارخطه کردن قسمتی از محور اهواز - مسجدسلیمان

شروع عملیات اجرائی چهارخطه کردن قسمتی از محور اهواز - مسجدسلیمان کار و درآمد: خوزستان معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از شروع عملیات اجرائی چهارخطه قسمتی از محور اهواز - ملاثانی - مسجدسلیمان آگاهی داد.رحمان بهرامی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به مسیر پر تردد اهواز به سمت مسجدسلیمان اظهار داشت: فاصله اهواز تا مسجدسلیمان حدود ۱۱۹ کیلومتر است که قسمتی از این مسیر به طول ۲۶ کیلومتر از اهواز تا ملاثانی بصورت ۶ خطه است.

وی اضافه کرد: حالا عملیات اجرائی چهارخطه شدن ۱۰ کیلومتر از این مسیر حد فاصل پلیس راه ملاثانی تا شهر جدید رامین نیز شروع شده است تا شاهد شرایط بهتر تردد در این راه باشیم.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان با اعلان اینکه اعتبار اجرای این پروژه ۱۶۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی است، اظهار داشت: تسهیل در تردد، کاهش مصرف سوخت، حوادث جاده ای و ارتقا سطح ایمنی جاده از اهداف این پروژه است.

بهرامی افزود: بخش دیگری از این مسیر از دو راهی لالی تا میدان دانشگاه مسجدسلیمان حدود ۱۰ کیلومتر طول دارد که ۹ کیلومتر از آن چهارخطه شده است و باقی مانده آن نیز چهارخطه خواهد شد.

وی اضافه کرد: امیدواریم تا سال آینده بخش اعظمی از این طرح ها در محور اهواز - مسجدسلیمان افتتاح شوند و زیر بار ترافیکی بروند تا شاهد ارتقا سطح ایمنی در این محور باشیم.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اشاره کرد: پروژه چهارخطه اهواز - مسجدسلیمان از نظر اقتصادی برای مردم و دسترسی محصولات کشاورزی به بازارهای هدف بسیار اهمیت دارد.

منبع:

1401/11/02
12:24:47
5.0 / 5
66
تگهای خبر: اقتصاد , محصولات
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است