وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد

اولویت دولت تکمیل مسکن مهر و اجرای نهضت مسکن است

اولویت دولت تکمیل مسکن مهر و اجرای نهضت مسکن است کار و درآمد: به گزارش کار و درآمد، وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: اتمام پروژه های باقی مانده مسکن مهر در کنار اجرای طرح نهضت ملی مسکن از اولویت های وزارت راه و شهرسازی است.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، امروز ۱۵بهمن ماه همزمان با ایام الله دهه فجر و روز ولادت امام علی (ع) با حضور رئیس جمهور، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسئولان ملی و استان در شهر پرند، ۶ هزار و ۸۳۸ واحد مسکونی در پرند و ۳ هزا رو ۱۶۲ واحد مسکونی روستایی در سراسر کشور راه اندازی شد.
مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در بیان توضیح این افتتاح ها در پرند و سراسر کشور اعلام نمود: امروز طبق قولی که به رئیس جمهور دادیم ۶ هزار و ۸۳۸ واحد مسکونی تکمیل شده مسکن مهر در شهر پرند تکمیل و به مردم تحویل گردید. همین طور امروز علاوه بر این واحدها سه هزار واحد مسکونی در سراسر کشور راه اندازی شد که در مجموع واحدهای افتتاح شده و تحویلی به مردم به بالای ۱۰ هزار واحد رسید.
وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: قسمتی از واحدهای تحویلی واحدهای باقیمانده مسکن مهر بود که متقاضیان آن سالهای سال منتظر تکمیل آنها بودند که پس از دستور رئیس جمهور و تمهیدات در نظر گرفته شده، تجهیز منابع انجام و این واحدها تکمیل و تحویل مردم شد.
تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر در کنار اجرای طرح نهضت ملی مسکن اولویت وزارتخانه است
وی اظهار داشت: اتمام پروژه های باقیمانده مسکن مهر در کنار اجرای طرح نهضت ملی مسکن از اولویت های وزارت راه و شهرسازی است.
بذرپاش ضمن بازدید از واحدهای تکمیل شده، توضیح داد: سیاست وزارت راه و شهرسازی علاوه بر راه اندازی و تکمیل واحدهای مسکونی، تامین خدمات روبنایی است که در جریان این افتتاح ها، همزمان دو مدرسه، دو مسجد، مجموعه ورزشی، حسینیه با حدود ۱۵۰ میلیاردتومان سرمایه گذاری افتتاح شده است.
وی اشاره کرد: یکی از سیاست های مهم وزارت راه و شهرسازی، توسعه سرانه ها در شهرهای جدید و شهرک هاو سایرمناطق است تا با این شیوه ها به زیست و زندگی بهتر مردم کمک نماییم.
بذرپاش از افتتاح های دیگری نیز در سایر نقاط کشور هم در مناطق شهری و هم در مناطق روستایی در آینده آگاهی داد.
منبع:

1401/11/16
18:11:43
5.0 / 5
222
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است