بلیت اربعین را در ایران تهیه کنید

بلیت اربعین را در ایران تهیه کنید کار و درآمد: کار و درآمد: سازمان هواپیمایی کشوری اعلام نمود بهتر است زوار بلیت پروازهای رفت و برگشت خودرا در ایران تهیه کنند؛ برای اینکه بلیت در فرودگاه های کشور عراق یا پای پرواز فقط بصورت دلاری فروخته می شود.


به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، فروش بلیت پروازهای اربعین شروع شده و شرکت های هواپیمایی باید از سایت رسمی فروش خود نسبت به فروش بلیت های اربعین اقدام نمایند، در صورتیکه ایرلاین ها از زیرساخت های لازم برای فروش بلیت برخوردار نباشند، فقط مجاز به عرضه بلیت در بازه زمانی اربعین ۲۷ مرداد تا ۲۰ شهریور بوسیله این دفاتر خواهند بود.
در این جهت سازمان هواپیمایی کشوری، در اطلاعیه پروازهای اربعین اعلام نمود: حضور زوار در پروازهای رفت از ایران در فرودگاه سه ساعت پیش از پرواز جهت انجام تشریفات اداری، گذرنامه، پرداخت خروجی، دریافت ارز مسافرتی و... الزامی است. گیت خروج مسافرین در پروازهای خارجی یک ساعت پیش از پرواز بسته خواهد شد.
حضور مسافران جهت پروازهای برگشت از فرودگاه های نجف و بغداد پنج ساعت پیش از پرواز الزامی است. باتوجه به انجام دو مرحله بازرسی (خودرو و مسافر) و صف های طویل ایجادشده در مسیر، لازم است زوار با در دست داشتن بلیت و گذرنامه زمان حضور خود در فرودگاه را مدیریت کنند.
پیشنهاد می شود زوار بلیت پروازهای رفت و برگشت خودرا در ایران تهیه کنند؛ بلیت در فرودگاه های کشور عراق یا پای پرواز فقط بصورت دلاری فروخته می شود.
بیشتر بخوانید چه سایت هایی بلیت اربعین می فروشند؟ فروش حضوری بلیت پروازهای اربعین ممنوع شد لازم است زوار بلیت خودرا از دفاتر فروش بلیت شرکت های هواپیمایی معتبر خرید کنند و هنگام خرید شماره همراه در دسترس خودرا ارائه نمایند تا هرگونه تغییر در ساعت پرواز یا تاخیر احتمالی را شخصا دریافت نمایند.
در صورت مفقود شدن پاسپورت زوار، لازم است با هماهنگی نماینده کنسولی در فرودگاه نجف یا نماینده شرکت هواپیمایی، مراتب پیگیری از کنسول در نجف یا بغداد بصورت حضوری توسط مسافر انجام پذیرد. بدین سبب درباب این افراد زمان لازم برای رفت و برگشت به داخل شهر نجف و گرفتن نامه خروج از کشور عراق نیز باید علاوه بر زمان پنج ساعت محاسبه شود.
باتوجه به ابلاغیه وزارت امور خارجه، حمل پاور بانک در بار یا همراه مسافران در پروازهای فرودگاه های عراق ممنوع می باشد. همین طور آن کشور فهرست ۱۰۹ قلم داروی ممنوع به کشور عراق را نیز اعلام نموده است.
منبع:

1402/05/28
12:20:44
5.0 / 5
190
تگهای خبر: بانك , پرواز , سازمان , سایت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است