افتتاح ۶۵ طرح تعاونی در پهنه غرب کشور

افتتاح ۶۵ طرح تعاونی در پهنه غرب کشور به گزارش کار و درآمد، لرستان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: در پهنه غرب ۶۵ طرح به ارزش ریالی ۴۹۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۱۲۷۰ نفر و مشارکت مردمی بیشتر از ۸۴ درصد راه اندازی شد.


سید محمدرضا حسینی، هفتم شهریور ماه در آیین افتتاح ۶۵ طرح تعاونی پهنه غرب کشور اظهار نمود: به نمایندگی از پهنه غرب ۶۵ طرح به ارزش ریالی ۴۹۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۱۲۷۰ نفر و مشارکت مردمی بیشتر از ۸۴ درصد را افتتاح کردیم.
وی افزود: در لرستان ۱۳ طرح به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۲۰۰ نفر در هشت شهر و پنج روستا افتتاح کردیم.
حسینی بیان نمود: همینطور تعاونی فراگیر ملی توسعه پایدار لرستان را با سرمایه گذاری حدود ۵۷ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۴۰ نفر در شهرستان خرم آباد داریم.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: در پهنه غرب استانهای ایلام با ۱۲ طرح و ارزش ۶۴ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۱۳۹ نفر، کردستان با ۱۳ طرح و ۶۰ میلیارد تومان ارزش ریالی و ۲۲۰ نفر اشتغال زایی، کرمانشاه با ۱۱ طرح و ۸۴ میلیارد تومان سرمایه گذاری و اشتغال ۱۷۰ نفر و همدان با ۱۶ طرح و ۸۳ میلیارد تومان سرمایه گذاری و ۵۴۷ نفر اشتغال زایی و لرستان با ۱۳ طرح و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری و ۱۹۷ نفر اشتغال زایی و مجموعاً در پهنه غرب حدود ۴۹۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری و ۱۲۷۰ نفر اشتغالزایی را داشتیم.1402/06/08
08:00:59
5.0 / 5
239
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است