استاندار كرمانشاه اعلام كرد:

اعطای تسهیلات اشتغالزایی به معتادان بهبودیافته کرمانشاه

اعطای تسهیلات اشتغالزایی به معتادان بهبودیافته کرمانشاه به گزارش کار و درآمد، استاندار کرمانشاه با تأکید بر افزایش سهم پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در استان، اظهار داشت: معتادان بهبودیافته کرمانشاه تسهیلات اشتغالزایی دریافت نمایند.به گزارش کار و درآمد به نقل از مهر، محمدطیب صحرایی پس از ظهر سه شنبه در دیدار مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه بر ضرورت تلاش و پیگیری همه جانبه در استان و پایتخت برای افزایش سهم تسهیلات صندوق تاکید و برای هرگونه اقدام دراین زمینه اعلام آمادگی کرد.
وی اضافه کرد: نباید به روال عادی و معمولی دلخوش بود بلکه دست کم باید در تسهیلات پرداختی از میانگین کشوری بالاتر باشیم.
استاندار کرمانشاه همین طور بر ضرورت پرداخت باقیمانده تسهیلات درخواستی در قالب نامه های مردمی سفر رییس جمهوری تا آبان ماه تاکید و اشاره کرد: در گام بعدی لازم است که صندوق کارآفرینی امید نقش خودرا در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ برای اشتغالزایی و پشتیبانی از کسب وکار و تولید به شایستگی ایفا کند.
صحرایی همین طور بر ضرورت مشارکت صندوق کارآفرینی امید در طرح جامع ساماندهی معتادان متجاهر و پشتیبانی از اشتغالزایی معتادان بهبودیافته اصرار کرد و اظهار داشت: این صندوق با همکاری بهزیستی استان یک ساز و کار آسان و مؤثر را برای پرداخت تسهیلات به بهبودیافته های دارای مهارت تعریف و اجرائی کند که این تعهد مورد قبول مدیر صندوق کارآفرینی امید قرار گرفت.
وی یکی دیگر از حوزه های مؤثر در اشتغالزایی را کسب و کارهای خرد در عرصه صنایع دستی و گردشگری دانست و اضافه کرد: باتوجه به ظرفیتهای گوناگون استان دراین زمینه لازم است صندوق کارآفرینی در این زمینه بیش از گذشته فعال شود.
عظیمی فشی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه هم در این جلسه گزارشی از اقدامات صندوق همچون در عرصه ایجاد و تثبیت کسب و کارهای خرد، پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان و فناور، روستاهای نو فن و… ارائه نمود.


منبع:

1402/06/31
13:10:54
5.0 / 5
342
تگهای خبر: اشتغال , تسهیلات , تولید , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است