استاندار اردبیل عنوان كرد

لزوم استفاده از پیمانکاران بومی و مصالح تولیدی در استان اردبیل برای اجرای نهضت ملی مسکن

لزوم استفاده از پیمانکاران بومی و مصالح تولیدی در استان اردبیل برای اجرای نهضت ملی مسکن به گزارش کار و درآمد، اردبیل استاندار اردبیل ضمن اشاره به درحال اجرا بودن واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان، استفاده از پیمانکاران بومی و مصالح تولیدکنندگان داخل استان اردبیل را برای اجرای این طرح دارای اولویت عنوان نمود.


به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در شورای مسکن استان اظهار نمود: در اجرای واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان اردبیل، باید استفاده از پیمانکاران بومی و مصالح تولیدکنندگان داخل استان در اولویت باشد.
وی ادامه داد: دستگاههای متولی اجرای واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان ها و شهر های کوچک باید با انجام نظارت بر روند اجرا، تسریع در اقدامات را مورد تاکید قرار دهند.
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه همچنان فصل کاری در استان تمام نشده، افزود: ضروری است با سرعت بخشی در اجرای سفت کاری پروژه ها، زمینه انجام اقدامات باقی مانده ساختمان ها در فصل زمستان فراهم گردد.
عاملی ضمن اشاره به نقش مهم تولید مسکن در بازار، خاطرنشان کرد: تولید مسکن باعث ایجاد تعادل در بازار عرضه و تقاضا و پیشگیری از افزایش نامتعارف قیمت می شود.
به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا؛ طبق گزارش اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، بیشتر از ۲۸ هزار متقاضی برای طرح نهضت ملی مسکن در استان ثبت نام و واریز وجه کرده اند.1402/09/07
12:01:45
5.0 / 5
1285
تگهای خبر: تولید , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است