پیش بینی ۳۶ هزار میلیاردریال اعتبار برای راه و شهرسازی خوزستان

پیش بینی ۳۶ هزار میلیاردریال اعتبار برای راه و شهرسازی خوزستان به گزارش کار و درآمد، خوزستان مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: 36 هزار میلیاردریال اعتبار سال آینده برای این دستگاه از 2 محل ملی و مسئولیت های اجتماعی نفت پیش بینی شده است.مسعود بیات منش امروز ۲۰ بهمن ماه اظهار داشت: اعتبار ملی تعیین شده سال ۱۴۰۳ برای این دستگاه ۲۷ هزار میلیاردریال است که البته هنوز این رقم تایید نشده و بدنبال افزایش آن هستیم.

به گزارش کار و درآمد به نقل از ایسنا، وی اظهار داشت: ۹ هزار میلیاردریال نیز از محل مسئولیت های اجتماعی نفت در نظر گرفته شده که بطور معمول ۷۰ درصد اعتبار تعیین شده به استان اختصاص می یابد.

بیات منش با اشاره به این که خوزستان یکی از منابع اصلی تولید و درآمد نفت کشور است، اضافه کرد: برای ایمنی سازی، توسعه و تقویت راه های استان نیاز است که سالانه از صنایع فعال در استان ۴۰ هزار میلیاردریال دریافت شود.

وی بیان کرد: صنایع بزرگ زیادی در استان وجود دارند که ۹۰ درصد راه های استان پشتیبان کننده این صنایع هستند و از این مسیرها برای کارهای خود استفاده می نمایند بنا بر این نیاز است که در ایمن سازی جاده های استان همکاری لازم را داشته باشند.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان افزود: منابع مورد نیاز برای راه های استان از بخش های مختلف تامین می شود که قسمتی از آن از محل ملی و بخش دیگر استانی است. با توجه به این که اعتبار تخصیصی جوابگوی نیاز استان نیست برای ایمن سازی راه های خوزستان، همکاری بیشتر دستگاهها و شرکت های فعال در استان لازم بنظر می رسد.
1402/11/21
09:39:11
5.0 / 5
182
تگهای خبر: توسعه , تولید , درآمد , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است