خاندوزی در گفت وگو با كار و درآمد؛

درگاه الکترونیکی مجوز کسب وکار تحول بزرگی در کشور ایجاد می کند

درگاه الکترونیکی مجوز کسب وکار تحول بزرگی در کشور ایجاد می کند به گزارش کار و درآمد، وزیر اقتصاد با اشاره به اقدامات تسهیل گرایانه دولت در حوزه کسب وکار و تولید، اظهار داشت: درگاه الکترونیکی مجوز کسب وکار تحول بزرگی در کشور به وجود می آورد.سید احسان خاندوزی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به چابک سازی اقتصاد کشور به عنوان یکی از اقدامات دولت سیزدهم بیان کرد: امسال بخشنامه های حوزه فعالیت گمرکی و اقتصادی به نصف کاهش پیدا کرده است.
وی با اشاره به اقدامات تسهیل گرایانه دولت در حوزه کسب وکار و تولید، اظهار داشت: درگاه الکترونیکی مجوز کسب وکار تحول بزرگ در کشور به وجود می آورد و می تواند در حوزه تسهیل گری هم اهمیت داشته باشد.
وزیر اقتصاد با اعلان اینکه پرداخت مالیات واحدهای صنعتی در محل استقرار آن واحدها از دیگر اقداماتی است که دولت برای اشاعه خدمات خود به استانهای کشور صورت داده است، اظهار داشت: باید مردم را از این اقدامات در آستانه انتخابات باخبر کرد.
خاندوزی همین طور از تمرکز حساب بانکی و گردش مالی واحدهای تولیدی در داخل استانها آگاهی داد و اظهار داشت: این اقدامات برای حمایت و توانمند سازی استانهای کشور در دولت سیزدهم انجام شده است.


منبع:

1402/11/23
08:43:10
5.0 / 5
149
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تولید , خدمات
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است