تحویل ۶۷ هزار واحد مسکن مهر در نیمه اول ۱۴۰۳

تحویل ۶۷ هزار واحد مسکن مهر در نیمه اول ۱۴۰۳ به گزارش کار و درآمد، مدیرکل دفتر پایش طرح های مسکن با اشاره به اینکه بیشتر از ۱۲۵ هزار واحد مسکن مهر در مرحله ساخت باقی مانده است، از برنامه تکمیل و تحویل بیشتر از ۶۷ هزار واحد در نیمه نخست سال جاری اطلاع داد.به گزارش کار و درآمد به نقل از مهر، سید احمد خادمیان مدیرکل دفتر پایش طرح های مسکن در مورد میزان باقی مانده واحدهای مسکونی مهر در سرتاسر کشور افزود: در شروع دولت سیزدهم حدود ۲۵۰ هزار واحد باقیمانده مسکن مهر فروش اقساطی نشده، برای تکمیل به این دولت محول شد که تابحال حدود نیمی از آنها تکمیل و تحویل شده است.
وی اضافه کرد: آمارها حاکی می باشد که در مجموع ۱۲۵ هزار و ۶۷۸ واحد باقیمانده است که ۸ هزار و ۳۵۹ واحد سهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ۴۳ هزار و ۸۱ واحد سهم شهر های جدید است که بیشتر آن واحدها در ارتباط با پردیس، پرند و مهستان (هشتگرد) و ۵۹ هزار و ۷ واحد هم سهم ادارات کل راه و شهرسازی استان هاست.
خادمیان تصریح کرد: ۲۱ هزار و ۵۳۲ واحد از تعداد کل باقیمانده ۱۲۵ هزار و ۶۷۸ واحد مسکن مهر باقیمانده زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که بخش عمده ای از آنها دارای پرونده های حقوقی هستند و درحال تعیین تکلیف برای نحوه ادامه ساخت آنها هستیم، چونکه زمین این پروژه ها متعلق به دولت می باشد.
به گفته وی، از تعداد ۲۱ هزار و ۵۳۲ واحد مسکن مهر باقیمانده که کمتر از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، یک هزار و ۴۶۷ واحد در ارتباط با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ۷ هزار و ۳۱۱ واحد متعلق به شهر های جدید و ۱۲ هزار و ۷۵۴ واحد در رابطه با اداره کل راه و شهرسازی استانهای سراسر کشور است.
مدیرکل دفتر پایش طرح های مسکن افزود: ۴۱ هزار و ۴۳۷ واحد بین ۹۵ تا ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی، ۱۰ هزار و ۴۹۱ واحد بین ۹۰ تا ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی، ۵ هزار و ۲۲۴ واحد بین ۸۵ تا ۹۰ درصد، ۵ هزار و ۱۹۴ واحد بین ۸۰ تا ۸۵ درصد و ۵ هزار و ۲۶۱ واحد بین ۷۵ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در اولویت تکمیل و تحویل قرار دارند.
خادمیان اظهار داشت: هم اکنون ۶۷ هزار و ۶۰۷ واحد باقیمانده مسکن مهر پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد و بالاتر را دارند که با تاکید وزیر راه و شهرسازی، بخش عمده ای از آنها در نیمه اول سال جاری تکمیل، فروش اقساطی و تحویل متقاضیان می شود.
وی به مالکان واحدهای باقیمانده از پروژه های خود مالک مسکن سفارش کرد تا برای تشکیل پرونده و فروش اقساطی تسهیلات بانکی، هرچه سریع تر به شعب بانک تسهیلات دهنده رجوع و نسبت به دریافت کارت قسط اقدام نمایند.

1403/01/17
15:31:17
5.0 / 5
262
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , حقوق , فروش
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است