مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی به ایسنا خبر داد

هواپیماهای ایرانی ۷۲ بار بازرسی فنی شده اند

هواپیماهای ایرانی ۷۲ بار بازرسی فنی شده اند كار و درآمد: مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری  اعلام كرد كه كارشناسان این سازمان در طول ایام نوروز به شكل مداوم از وضعیت ناوگان شركت های هواپیمایی ایرانی بازدید خواهند كرد.رضا جعفرزاده در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: از تاریخ ۲۷ اسفندماه سال ۹۶ تا سوم فرودین امسال، بازرسان استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی كشوری نسبت به انجام ۷۲ مورد بازرسی از هواپیماهای شركت های هواپیمایی ایرانی در چهار فرودگاه پرتردد؛ مهرآباد، امام(ره)، مشهد مقدس و كیش اقدام كرده اند.

به گفته وی در این بازرسی ها تا به امروز همه شركت ها حداقل دو بار مورد بازرسی قرار گرفتند و تعداد این بازرسی ها برای برخی شركتها به بیش از ۱۰ مورد رسیده است.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری با اشاره به اینكه در طول این بازرسی ها، گاها اشكالاتی مشاهده شد كه بعد از حل اشكال از جانب شركت های هواپیمایی، هواپیماها به پرواز ادامه دادند، اظهار داشت كه بازرسان سازمان تا ۱۵ فروردین بازرسی های خویش را ادامه خواهند داد.

جعفرزاده همینطور درباره آخرین وضعیت پروازهای نوروزی اظهار نمود: از تاریخ ۲۴ اسفندماه ۹۶ تا ۲ فروردین ماه ۹۷ در مجموع ۹۸۷۸ نشست و برخاست هواپیماهای مسافربری (داخلی و بین المللی) انجام شده است.

به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، طبق اعلام سازمان هواپیمایی كشوری بیش از چهار میلیون مسافر در نوروز امسال به وسیله شركت های هواپیمایی داخلی و خارجی سفر خواهند كرد كه این عدد در قیاس با سال قبل، افزایش ۱۰ درصدی را به همراه خواهد داشت.

آخرین آمارهای وزارت راه و شهرسازی نشان داده است كه تا آخر روز دوم فروردین سال جاری، بیش از یك میلیون و ۲۰۰ هزار مسافر از حمل و نقل هوایی بهره برده اند.

سفرهای جاده ای با رسیدن به عدد پنج میلیون، همچنان اصلی ترین انتخاب مسافران نوروزی برای سفر به نقاط مختلف كشور هستند.
1397/01/05
12:47:35
5.0 / 5
4594
تگهای خبر: پرواز , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است