خط هوایی گردشگری برزیل به ایران راه افتاد

خط هوایی گردشگری برزیل به ایران راه افتاد كار و درآمد: اولین چارتر هوایی گردشگری برزیل به ایران برقرار شد.


ابراهیم پورفرج، مجری این تور در ایران با بیان این خبر به ایسنا اظهار داشت: این اولین چارتر هوایی گردشگری در این مسیر است كه برای اولین بار برقرار شده و ۶۲ توریست برزیلی به همراهی ۱۴ خدمه با هواپیمای انگلیسی اختصاصی با استفاده از آن به ایران سفر كردند.
وی اضافه كرد: این پرواز بعد از آنكه در ژاپن، چین و هند توقف داشت روز جمعه ۲۴ فروردین ماه به ایران وارد شد و بعد از چهار روز توقف در استان فارس، كشورمان را به مقصد ایتالیا، مراكش و در انتها برزیل ترك می كند.
به گفته او، این خط هوایی، اختصاصی گردشگران و یكطرفه به ایران است كه با آن تور تركیبی بین چند كشور برگزار می شود، هر چند كه طرح آن مشترك بین دو شركت برزیلی و ایرانی (پاسارگادتورز) اجرا می گردد و مقرر است ادامه داشته باشد و احیانا در سال تا دو بار این پرواز از برزیل به مقصد ایران صورت گیرد.
او درباره علت انتخاب استان فارس برای توقف این هواپیما و گردشگران آن، اظهار داشت: این هواپیمای چارتری با عنایت به نوع برنامه ریزی ای كه دارد توقف های كوتاهی در مقاصد می تواند داشته باشد كه با عنایت به وجود آثار جهانی شناخته شده ای همچون پرسپولیس و پاسارگاد در استان فارس و آماده بودن زیرساخت ها در فرودگاه شیراز، این انتخاب صورت گرفت.
او همینطور در مورد شرایط ورود این هواپیما به ایران اظهار نمود: برای برقراری این پرواز اختصاصی و ورود این هواپیما به ایران هیچ مشكلی وجود نداشت و تا كنون همكاری های خوبی صورت گرفته است.
وی درباره درآمد و سود چارترهای هوایی گردشگری برای ایران، اظهار داشت: گردشگرانی كه معمولا با هواپیماهای اختصاصی و چارتری سفر می كنند به خاطر خدمات ویژه ای كه دریافت می كنند، بیشتر از مسافران معمولی هزینه می كنند و درآمد و اشتغالزایی قابل توجهی دارند. ما قبلا هم گردشگرانی را با كشتی های كروز و قطارهای اختصاصی به ایران آورده ایم، درآمدی كه پروازهای چارتری تولید می كنند، به مراتب بیشتر از آنها است، چون مسافران كروز و قطار در وسیله نقلیه خود اقامت می كنند و بخشی از هزینه های خویش را به این شكل كم می كنند.
پورفرج اضافه كرد: مهمتر از درآمدزایی، برقراری چارترهای هوایی گردشگری در شرایط حاضر منطقه، سطح امنیت آسمان ایران را نشان داده است كه تبلیغ مثبتی برای كشور و گردشگری هم خ اهد بود.1397/01/26
14:49:25
5.0 / 5
4657
تگهای خبر: پرواز , درآمد
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است