مشكل سه دریانورد ایرانی گرفتار در آب های امارات حل شد

مشكل سه دریانورد ایرانی گرفتار در آب های امارات حل شد كار و درآمد: مدیركل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از حل مشكل سه دریانوردی ایرانی گرفتار در آب های امارات اطلاع داد.علی اكبر مرزبان در جمع خبرنگاران، در ارتباط با "آخرین وضعیت ۳ دریانورد ایرانی گرفتار در آب های امارات"، اظهار نمود: با پیگیری سازمان بنادر و دریانوردی و انجمن صنفی دریانوردان مسئله این سه دریانورد ایرانی حل شده است و مشكلی برای بازگشت به ایران ندارند.

وی ادامه داد: پیگیری سازمان بنادر و دریانوردی و انجمن صنفی دریانوردان از نمایندگی مدیریت كشتیرانی WSI طی دو روز اخیر نتیجه بخش بود و شب گذشته این كشتی سوخت گیری كرد و به آن آذوقه رسید.

مدیركل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینكه مقرر است امروز(چهارشنبه) آذوقه تكمیلی به كشتی یاد شده برسد، بیان كرد: با مدیرعامل شركت WSI (Well Services of Iran) مذاكره كردیم و قرار شد هرچه سریعتر و به محض ورود سه دریانورد ایرانی به كشور حقوق آن ها پرداخت شود.

مرزبان با اشاره به اینكه كاپیتان این كشتی و دو افسر ارشد آن ایرانی هستند، تصریح كرد: با كاپیتان ایرانی این كشتی صحبت كردیم و درجریان آخرین وضعیت آن ها قرار گرفتیم. مشكلی برای بازگشت این سه دریانورد ایرانی به كشور وجود ندارد و می توانند به محض ورود به ایران حق و حقوق خویش را دریافت كنند.

گفتنی است از ۱۴ دریانورد ایرانی، اوكراینی و اندونزیایی كه از جانب شركت هندی بعنوان پیمانكار روی كشتی متعلق به ایران در لنگرگاه امارات گرفتار شده بودند، ۳ نفر از آن ها به نام های "غلامرضا حق پرست فروهی(فرمانده)، سیامك بازیار(سرمهندس) و اجسان عبدی باویل اولیایی(افسر اول) ایرانی بودند.

در طول روزهای گذشته سازمان بنادر اعلام نموده بود كه تمام پیگیری های ممكن برای تعیین وضعیت این ملوانان را در دستور كار قرار داده تا در كوتاه ترین زمان ممكن به كشور باز گردند.
1397/03/03
20:26:59
5.0 / 5
4765
تگهای خبر: حقوق , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است