ربیعی در حاشیه جلسه دولت:

80 درصد از اقشار صدمه پذیر برنامه حمایت غذایی دریافت كرده اند

80 درصد از اقشار صدمه پذیر برنامه حمایت غذایی دریافت كرده اند كار و درآمد: وزیر رفاه، كار و تعاون اجتماعی اعلام نمود كه 80 درصد از اقشار صدمه پذیر برنامه حمایت غذایی ر دریافت كرده اندبه گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، علی ربیعی در حاشیه جلسه هیات دولت امروز در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: فكر می كنم 80 درصد از اقشار صدمه پذیر برنامه حمایت غذایی را دریافت كرده اند، برنامه حمایت غذایی از اقشار صدمه پذیر هر ماه ادامه دارد، مثل غذارسانی به كودكان روستاهای محروم و مرزی ؛ این كار همیشگی است و تعطیل بردار نیست.

وی ادامه داد: امروز در جلسه هیات دولت نرسیدیم تا در مورد تبصره 14 بحث نماییم. حدودا یكی از مهم ترین موضوعات این تبصره بحث حمایت غذایی است، مبحث دیگر بیمه زنان سرپرست خانوار است و در مورد افزایش مستمری مددجویان صحبت می نماییم. امسال می خواهیم حدود یك میلیون نفر را به این پوشش اضافه نماییم، بخشی از مبحث تبصره 14 به بیمه های اجتماعی باز می گردد.

ربیعی خاطرنشان كرد كه مقرر است یكشنبه هفته آتی مبحث تبصره 14 در دستور كار دولت قرار گیرد.

وی با اشاره به بحث كارورزی در دانشگاه ها، اظهار داشت: ما به همه كارفرماها این سفارش را می نماییم تا از فرصت كارورزی استفاده كنند. در سامانه فنی و حرفه ای چه متقاضی و چه پذیرنده كارآموز می توانند خویش را ثبت كنند تا یك سال از فرصت عرضه شده استفاده كنند.

ربیعی در انتها اظهار داشت: در مجلس بحثی مطرح شده كه همكاری برای پرورش كارآموزان میان سازمان فنی و حرفه ای، دانشگاه ها و دولت صورت بگیرد. من پیشنهاد دقیقش را به آقای جهانگیری داده ام و امیدوارم به شكل نظام مندی این هماهنگی ها را انجام دهیم.
1397/03/23
17:44:28
5.0 / 5
4512
تگهای خبر: بیمه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است