همزمان با هفته تعاون؛

جشنواره تعاونی های برتر برگزار می شود، مهلت ثبت نام تا ۲۰ تیرماه

جشنواره تعاونی های برتر برگزار می شود، مهلت ثبت نام تا ۲۰ تیرماه كار و درآمد: سیزدهمین جشنواره تعاونیهای برتر همزمان با هفته تعاون در ۱۳ شهریورماه سال جاری برگزار می شود.به گزارش كار و درآمد به نقل از روابط عمومی معاونت تعاون وزارت تعاون، تابحال ۸۰۸۲ تعاونی در ۲۶ رشته و گرایش در بخش های مختلف كشاورزی، صنعتی٬ معدنی، تامین نیاز تولیدكنندگان٬ فرش دستباف، تامین نیاز صنوف خدماتی، حمل و نقل٬تامین نیاز مصرف كندگان، مرزنشینان، اعتبار، مسكن، عمران، اتحادیه تولیدی زنان، دانش بنیان، اتاق تعاون، بنیاد تعاون و كارآفرینی، سهامی عام، دهیاری، فراگیر ملی، صنایع دستی، اتحادیه توزیعی و اتحادیه خدماتی و تامین نیاز صنوف توزیعی ثبت نام بعمل آمده است.
بیشترین تعاونی ثبت نام شده تابحال در زمینه تعاونیهای خدماتی با مجموع ۲۳۵۴ تعاونی و پس ازآن تعاونیهای كشاورزی با ۲۱۶۹ تعاونی و تعاونیهای صنعتی با تعداد ۱۳۹۳تعاونی بوده است كه در سامانه سیزدهمین جشنواره تعاونیهای برتر ثبت نام كرده اند.
از ۳۱ استان كشور تابحال به ترتیب استانهای خراسان رضوی با ثبت نام هزار و ۱۸ تعاونی، اردبیل با ۷۳۰ تعاونی و كرمان با ۶۹۵ تعاونی پیشتاز ثبت نام شده در این سامانه جشنواره هستند.
ثبت نام در جشنواره تعاونیهای برتر با درخواست جمعی از تعاونگران تا تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۷ در سایتwww.taavonibartar.ir ادامه دارد.

1397/04/18
15:31:44
5.0 / 5
4698
تگهای خبر: اتحادیه , تعاونی , تولید
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است