وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی، از كارهای بنیادی است

توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی، از كارهای بنیادی است كار و درآمد: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: اجرای طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی، از كارهای بنیادی است.


علی ربیعی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی اظهار نمود: تفاهم نامه برای اجرای این طرح میان وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با جهاد دانشگاهی منعقد شده است.
وی ادامه داد: در این طرح آینده كار مشخص است و برنامه ریزی لازم صورت گرفته است كه جهاد دانشگاهی بعنوان كارگزار عمل می كند.
ربیعی با اشاره به اینكه دو تا سه گروه دیگر هم به طرح اضافه خواهند شد، خاطرنشان كرد: اجرای این طرح در 9 استان و همچون چهارمحال و بختیاری به جهاد دانشگاهی واگذار شده و در حال اجرا می باشد.
وی تصریح كرد: این طرح كمك می نماید مشاغل خانگی بتوانند به زنجیره متصل شوند و آموزش های لازم را ببینند. با این كار جوامع محلی هم رشد می كنند و از كارهای بنیادی است كه انجام دادیم و آثار آن به مرور، نمایان می گردد.
ربیعی خاطرنشان كرد: در این طرح با عرضه آموزش و اتصال به بازار زنجیره تولید خواهد شد و كارگزار این زنجیره را تا آخر دنبال می‎كند.
1397/04/22
00:03:38
5.0 / 5
5229
تگهای خبر: آموزش , توسعه , مشاغل
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است