سازمان آموزش فنی و حرفه ای اعلام كرد:

توزیع كارت ورود به جلسه آزمون های مهارت از فردا

توزیع كارت ورود به جلسه آزمون های مهارت از فردا كار و درآمد: كارت ورود به جلسه سومین مرحله آزمون های سنجش مهارت از روز اول مرداد توزیع آغاز می گردد.به گزارش كار و درآمد به نقل از سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت این سازمان اظهار داشت: توزیع كارت ورود به جلسه سومین مرحله آزمون های سراسری سنجش مهارت مراكز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی و آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش و... در سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸ بامداد روز دوشنبه، اول مردادماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، سوم مرداد ماه سال جاری ادامه می یابد.
وی اظهار داشت: سومین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و نان و غله و... و سومین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت سال ۱۳۹۷پایان دوره كارآموزان مراكز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی، روز جمعه پنجم مرداد ماه سال جاری برگزار می گردد.
معاون پژوهشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای اظهار داشت: ۴۶ هزار و ۷۱۵ نفر در سومین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت مراكز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی سال ۱۳۹۷ در یك هزار و ۲۳۱ استاندارد آموزشی ثبت نام كرده اند كه از این تعداد۲۵ هزار و ۳۴۸ نفر مرد و ۲۱ هزار و ۳۶۷ نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شركت این متقاضیان در آزمون فراهم گشته است.
وی افزود: ۱۳ هزار و ۲۳۵ نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان در ۴۰ استاندارد آموزشی كه در مورخ پنجم مرداد ماه سال جاری برگزار می شود، ثبت نام كرده اند كه از این تعداد ۱۳ هزار و ۲۲۵ نفر مرد و ۱۰ نفر زن هستند.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی وحرفه ای كشور اظهار داشت: ۴ هزار و ۶۷۲ نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنایع دستی، فرش و نان و...در ۹۰ استاندارد آموزشی كه در پنجم مرداد ماه سال جاری برگزار می شود، ثبت نام كرده اند كه از این تعداد ۵۶۰ نفر مرد و ۴ هزار و ۱۱۲ نفر زن هستند.
وی اضافه كرد: مرحله كتبی سومین مرحله آزمون سنجش مهارت سال ۱۳۹۷ در حوزه صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) در ۱۳۰ استاندارد آموزشی و همینطور سومین مرحله آزمون هماهنگ آخر دوره كارآموزان مراكز آموزش فنی و حرفه ای دو بخش دولتی و خصوصی امسال در یك هزار و ۲۳۱ استاندارد آموزشی به صورت همزمان روز جمعه پنجم مرداد ماه در سراسر كشور برگزار می گردد.
باجولوند در مورد مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت اظهار داشت: هر آزمون شامل دو مرحله كتبی و عملی است كه متقاضیان بخش های صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) كه قبلاً در موعد مقرر جهت شركت در آزمون های مذكور ثبت نام كرده اند، باید از یكم تا سوم مرداد ماه با رجوع به سامانه http: //advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه خویش را دریافت نمایند.
وی افزود: همینطور متقاضیان شركت در سومین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ (كارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) كه قبلاً جهت شركت در آزمون مورد نظر ثبت نام كرده اند، ازیكم تا سوم مرداد ماه سال جاری با رجوع به سامانهhttp: //azmoon.portaltvto.com و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی می توانند نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
این مقام مسئول در سازمان آموزش فنی و حرفه ای اظهار داشت: داوطلبان بعد از شركت در آزمون كتبی و كسب نمره قبولی برپایه برنامه زمانبندی اعلام شده از جانب ادارات سنجش استان ها جهت شركت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده رجوع كنند.
وی با اشاره به تشكیل ستاد پاسخگویی آزمون سراسری سنجش مهارت اظهار داشت: درصورتی كه متقاضیان با مشكلی مواجه شوند، می توانند با مراكز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل سكونت خود تماس حاصل كنند.

1397/05/01
13:41:47
5.0 / 5
4465
تگهای خبر: آموزش , سازمان , شركت , صنعت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است