محدودیت های استفاده از تاكسی هوایی در كشور رفع می گردد

محدودیت های استفاده از تاكسی هوایی در كشور رفع می گردد كار و درآمد: دبیر ستاد توسعه صنایع و فناوری های دانش بنیان هوایی و هوانوردی با بیان این كه متخصصان و مهندسان ایرانی توانمندی طراحی و ساخت تاكسی هوایی را دارند، از تفاهم با سازمان هواپیمایی برای رفع محدودیت های استفاده از تاكسی هوایی اطلاع داد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، منوچهر منطقی در مورد توانمندی ایران در مورد ساخت تاكسی هوایی، اظهار نمود: هواپیماهای مسافربری به دو گروه تقسیم می شوند، یك گروه از آنها هواپیمای مسافربری زیر 20 نفر و یك گروه دیگر هم هواپیمای بالای 50 نفر هستند.

وی اضافه كرد: در زمینه هواپیماهای مسافربری زیر 20 نفر، اتفاقاً خیلی از گروه های مهندسی كار می كنند. آنها قادر هستند خود طراحی نمایند و هواپیما بسازند.

به گفته منطقی، ما باید بازار این هواپیماها را توسعه دهیم. در خیلی از مواقع، مانند بحث اورژانس یا جابه جایی های سبك، این هواپیماها می توانند با هزینه بسیار كم فعالیت كنند.

تفاهم با سازمان هواپیمایی برای رفع محدودیت های استفاده از تاكسی هوایی
بر اساس اعلام معاونت علمی، او همینطور خاطرنشان كرد: در ایران محدودیت هایی در مورد استفاده از تاكسی هوایی وجود دارد كه برای رفع این مشكلات، با سازمان هواپیمایی كشوری تفاهم كرده ایم. اگر این تفاهم اجرایی شود، آنها می توانند به تعداد بیشتری پرواز كنند.
1397/05/04
18:42:30
5.0 / 5
4750
تگهای خبر: توسعه , سازمان , متخصص
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است