در نظر گرفتن 160 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در گلستان

در نظر گرفتن 160 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در گلستان كار و درآمد: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان با بیان این كه طرح های اشتغالزایی و اقتصادی در روستاها مورد حمایت جدی قرار می گیرد، اظهار داشت: 160 میلیارد تومان تسهیلات با نرخ سود 4 تا 6 درصد برای پشتیبانی از اشتغال روستایی در گلستان در نظر گرفته شده است.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، مهندس «حسین پیشقدم» در جلسه هم اندیشی و هماهنگی در مورد طرح های توسعه پایدار منظومه، سند توسعه و اشتغالزایی، اظهار داشت: 119 روستای استان در هدف بند الف ماده 27 برنامه ششم توسعه در جهت توسعه و بهبود اشتغال روستایی قرار دارد.

وی ادامه داد: حضور مشاوران استان های دیگر در گلستان می تواند زمینه مراوداتی بین گلستان و دیگر استان ها را فراهم آورد.

پیشقدم خطاب به مشاوران طرح، تصریح كرد: 625 روستای استان بالای 100 خانوار جمعیت دارند و می توانید از ظرفیت افراد تاثیر گذار در روستاها جهت ارتقا داده و اطلاعات خود استفاده كنید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان، شاخص انتخاب روستاها را نظر كارشناسی فرمانداری ها دانست و اظهار داشت: باید تلاش كنید طرح ها واقع گرایانه و ملموس باشد و در عین حال ما هم تلاش می نماییم با استفاده از طرح های شما مشاوران به پروژه های خوب اشتغالزایی و اقتصادی برسیم.

وی اظهار داشت: كار اجرایی در كنار كار مطالعاتی برای ما پرارزش است و عرضه طرح هایی كه چرخه اقتصادی در روستا و منطقه تولید كند پرارزش است.

پیشقدم افزود: حتی اگر مشاوران برنامه مشخصی را برای طرح و پروژه نیمه كاره ای ارائه نمایند ما از آنان حمایت می نماییم و به یكی از 9 روش واگذاری ادامه همكاری خواهیم داد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان با اشاره به سند آمایش سرزمین استان، خاطرنشان كرد: 37 سند برای آمایش سرزمین استان آماده شده كه مشاوران می توانند از اطلاعات و داده های آن استفاده كنند.


1397/05/13
13:41:51
5.0 / 5
4510
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است