وابستگی ۲۵ درصد تولید ناخالص ملی توسعه یافته ها به صنعت ساختمان

وابستگی ۲۵ درصد تولید ناخالص ملی توسعه یافته ها به صنعت ساختمان كار و درآمد: دبیركل اتاق تعاون ایران، ۲۵ درصد تولید ناخالص ملی (جی دی پی) كشورهای توسعه یافته را وابسته به صنعت ساختمان دانست و اظهار داشت: در این كشورها ۱۵ درصد اشتغال مستقیم هم با استفاده از بخش مسكن محقق می گردد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، ماشالله عظیمی امروز در جمع خبرنگاران، برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان را فرصت مغتنمی برای حضور بخش تعاون كشور و بازاریابی تعاونی های تولید مصالح عنوان نمود و اظهار داشت: با وجود تحریم های خارجی استقبال از نمایشگاه امسال خوب بوده است.
وی افزود امسال از همه گرایش ها در نمایشگاه حضور داشتند و كیفیت برگزاری مطلوب بود كه نشان داده است ظرفیت های جدیدی در این بخش به وجود آمده و فرصت تبادل بیشتر تجربیات و دانش فنی در این حوزه فراهم گشته است.
عظیمی گفت اتاق تعاون ایران بعنوان مجری برگزاری این نمایشگاه كه دومین نمایشگاه بزرگ ایران به حساب می آید و نمایشگاهی با این سطی كیفیت و تنوع در منطقه وجود ندارد، كوشیده مثل سال های گذشته برگزاری و آماده سازی با موفقیت صورت گیرد و امیدواریم بازدید فعالان بخش تعاون و علاقمندان به صنعت ساختمان نمایشگاه را از نظر معدل كاری و رقابت عمومی بالاتر از سالهای گذشته قرار بدهد.
دبیركل اتاق تعاون ایران افزود نمایشگاه ها یكی از ابزارهای مهم بازاریابی به شمار می روند و امیدواریم این نمایشگاه برای تولیدكنندگان بخش دستاوردهای قابل توجهی به دنبال داشته باشد و منجر به عقد قراردادهای خارجی شود.1397/05/15
01:03:08
5.0 / 5
4423
تگهای خبر: اشتغال , توسعه , تولید , صنعت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است