رئیس اتحادیه مشاوران املاك شهركرد:

بازار معاملات مسكن در شهركرد راكد شد

بازار معاملات مسكن در شهركرد راكد شد كار و درآمد: رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاك شهرستان شهركرد اظهار داشت: طی ماه گذشته میزان معاملات مسكن رشد 15 تا 20 درصدی داشته كه باعث رونق در بازار مسكن شده اما هم اكنون بازار معاملات راكد است


محمد رئیسی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به تاثیر مستقیم نرخ ارز بر بازار مسكن، اظهار نمود: افزایش قیمت دلار با بازار مسكن رابطه مستقیم داشته و متاسفانه هم اكنون این امر سبب شده بازار مسكن راكد شود.
وی تصریح كرد: قیمت مسكن نسبت به دوره مشابه خود در سال قبل به صورت میانگین 30 درصد افزایش داشته است به صورتی كه این افزایش در حاشیه شهر حدود 10 درصد و در مركز شهر به 40 درصد هم می رسد.
رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاك شهرستان شهركرد با اشاره به افزایش قیمت رهن و اجاره، بیان كرد: نرخ اجاره بها در شهركرد از 300 هزار تومان تا دو میلیون تومان بوده و الان قیمت رهن در بعضی نقاط به 100 میلیون تومان هم رسیده است.
رئیسی با اشاره به رغبت مردم برای ساخت وساز، خاطرنشان كرد: با وجود شرایط نابسامان اقتصادی و افزایش قیمت دلار همچنان مردم میل به ساخت و ساز داشته اما با قوانینی كه شهرداری و سازمان نظام مهندسی تعیین شده و موانعی كه بر سر راه قرار گرفته است، حتی برای اخد پروانه ساخت دچار مشكل هستند.
وی تصریح كرد: بیش از 90 درصد از املاك در شهرستان شهركرد خصوصی بوده و حدود 10 درصد از املاك دولتی هستند.
رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاك شهرستان شهركرد اظهار داشت: طی ماه گذشته میزان معاملات مسكن رشد 15 تا 20 درصدی داشته كه باعث رونق در بازار مسكن شده اما هم اكنون بازار معاملات راكد است.1397/05/20
15:28:01
5.0 / 5
5047
تگهای خبر: اتحادیه , مسكن
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است