عضو كمیسیون عمران مجلس:

با فدا شدن مسافرین صنعت هوانوردی از بین خواهد رفت

با فدا شدن مسافرین صنعت هوانوردی از بین خواهد رفت كار و درآمد: یك عضو كمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: صنعت هوانوردی وابسته به مسافر است. با فدا شدن مسافرین نهایتا این صنعت هم از بین خواهد رفت.


سید هادی بهادری در گفت وگو با ایسنا با اشاره به افزایش قیمت بلیت هواپیما بیان كرد: متاسفانه امروز هزینه های مردم بر مبنای دلار است ولی درآمد آنها بر مبنای ریال. آنچه امروز در حال اتفاق افتادن است افزایش قیمت ها حتی قیمت های وابسته به دولت می باشد. در حالیكه درآمد مردم ثابت است. افزایش قیمت بلیت پروازها هم منجر به كم شدن استقبال مردم از سفرهای هوایی خواهد شد.
ایشان در ادامه بیان كرد: امروز توانایی مردم در سفرهای هوایی كاهش یافته است چراكه قیمت یك پرواز رفت و برگشت از شهرستان ها به تهران به یك میلیون تومان رسیده است.
بهادری با اشاره به اینكه وزیر راه و شهرسازی اظهار كرده كه حفظ صنعت هوانوردی از قیمت پروازها مهم تر است بیان كرد: صنعت هوانوردی وابسته به مسافر است. با فدا شدن مسافر نهایتا این صنعت هم از بین خواهد رفت. باید حمایت های لازم از مسافرین صورت گیرد تا این صنعت بتواند بر روی پای خود بایستد. هزینه های زیادی برای توسعه فرودگاه ها شده است. با عدم پشتیبانی از مسافرین و از بین رفتن این صنعت شاهد هدر رفت سرمایه هم هستیم.

ایشان در ادامه در پاسخ به این سوال كه چرا امروز شاهد افزایش بیش از ۵۵ درصدی نرخ بلیت ها كه به قول وزیر راه و شهرسازی متاثر از نرخ ارز است، هستیم بیان كرد: امروز قیمت بلیت ها سه برابر شده است. هر بلیت حداقل ۶۰ درصد افزایش یافته است حتی گاها ما شاهد افزایش قیمت صد در صدی هم هستیم. این امر ناشی از عدم برنامه ریزی صحیح است. دولت باید در این زمینه تدبیری بیندیشد. آنچه امروز دیده می گردد یك بی تدبیری مدیریتی است.1397/06/01
13:53:37
5.0 / 5
3963
تگهای خبر: پرواز , درآمد , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است