احتمال حضور رئیس جمهور در مراسم افتتاح فرودگاه پیام

احتمال حضور رئیس جمهور در مراسم افتتاح فرودگاه پیام كار و درآمد: استاندار البرز اظهار داشت: یكی دیگر از مهمترین اقدامات صورت گرفته در استان البرز طی مدت اخیر، مسافربری شدن فرودگاه پیام است كه در شهریور ماه انجام می گردد و برای افتتاح آن از رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور، وزرا و معاونین وزرا دعوت به عمل آمده است تا در صورت امكان با حضور عالیترین مقامات دولت شاهد بهره برداری از فرودگاه پیام باشیم.


به گزارش خبرنگار ایسنا، محمدعلی نجفی در نشست خبری امروز یكشنبه چهارم شهریور با رسانه های استان كه در استانداری البرز برگزار شد، اضافه كرد: ما در این یكسال كارهایی را انجام داده ایم كه گزارش عملكرد آن هم به مردم اعلام می گردد اما این گزارش ها به معنای آن نیست كه ضعف، نقص و یا كم كاری وجود ندارد كه البته در قبال آن هم نقد منصفانه را پذیرا هستیم.
نجفی افزود: ما در هفته دولت امسال بهره برداری از 346 پروژه خصوصی و دولتی با اعتباری بالغ بر دو هزار و 195 میلیارد تومان را در دستور كار داریم؛ این تعداد پروژه نسبت به سال قبل 30 درصد افزایش داشته و از نظر ریالی هم با رشد هزار و 529 میلیارد تومانی یعنی 230 درصدی همراه بوده كه رشد قابل قبولی است. با بهره برداری از این پروژه ها برای سه هزار و 454 نفر اشتغال بوجود آمده است.
استاندار البرز از عملكرد خوب بخش خصوصی در بهره برداری از پروژه های امسال گفت و خاطرنشان كرد: از كل سرمایه گذاری امسال، هزار و 700 میلیارد تومان مربوط به بخش خصوصی است؛ از این رقم معادل 700 میلیارد تومان در قالب پنج پروژه بزرگ حاصل سرمایه گذاری خارجی است.
این مسئول در ادامه به بخش های مختلفی كه این سرمایه ها در آن جریان پیدا كرده اشاره و اعلام نمود: گردشگری یكی از این حوزه هاست كه متأسفانه تابحال در آن ضعیف عمل شده اما در آینده شاهد افتتاح نخستین هتل پنج ستاره البرز خواهیم بود.
نجفی به روند پیشرفت پروژه هایی همچون آزادراه تهران-شمال، ادامه همت، قطار تهران-هشتگرد و قطار تهران-تبریز كه از البرز عبور می كند هم اشاره و از پیشرفت خوب این پروژه ها اطلاع داد. با بهره برداری از این پروژه ها، طی شش تا 18 ماه آتی بار عظیمی از ترافیك و آلودگی استان كاسته خواهد شد.
استاندار البرز از افزایش ضریب نفوذ گازرسانی شهری به 99.9 درصد اطلاع داد و اظهار داشت: این رقم در روستاها هم به 86 درصد رسیده كه با گازرسانی به روستاهای جاده چالوس و شهرستان طالقان بیشتر هم خواهد شد.
وی به عملكرد استان البرز در حوزه اشتغال هم اشاره و اعلام نمود: از ابتدای سال جاری تا كنون 13 هزار و 778 نفر طبق سامانه رصد مشغول به كار شده اند؛ در صدد هستیم تا آخر سال از رقم سال قبل كه 53 هزار و 500 شغل بود گذر نماییم.1397/06/04
20:06:59
5.0 / 5
4980
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است