سرپرست وزارت تعاون:

طرح مقابله با برنامه های ترامپ در دستور كار قرار دارد

طرح مقابله با برنامه های ترامپ در دستور كار قرار دارد كار و درآمد: گرگان- سرپرست وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به این كه نگاه علمی و تخصصی به اشتغال فراگیر و روستایی داریم، از نهادینه كردن اقتصاد مقاومتی و مقابله با برنامه های ترامپ اطلاع داد.به گزارش كار و درآمد به نقل از مهر، انوشیروان محسنی بندپی بامداد پنج شنبه در آیین افتتاح متمركز و آغاز عملیات اجرایی پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا شهرستان گرگان اظهار نمود: شاخص معلولیت در گلستان بالاست و در چهار سفر كاری گذشته استان گلستان را بعنوان پایلوت برای انجام حمایت های مشاوره ای و تشخیصی ژنتیك قرار دادیم.
وی از استان گلستان بعنوان ۱۰ استان برتر كشور در اعتماد سیاسی و مشاركت حداكثری در انتخابات نام برد و اضافه كرد: گلستان جزو پنج استان آخر كشور در شیوع طلاق است و نرخ طلاق در آن پایین بوده است.
سرپرست وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با بیان این كه دولت تدبیر و امید به رنج مردم اگاه است و برای رفع و كاهش فقر مطلق اقدامات خوبی انجام داده است، اظهار داشت: در زمانی كه دلارهای نفتی در كشور بالا بود كمك به مددجویان بهزیستی یك نفره ۵۳ هزار تومان و پنج نفره ۱۰۰ هزار تومان بود.
وی با اشاره به این كه از سال ۱۳۹۶ كمك هزینه به مددجویان بهزیستی روند صعودی داشته و امسال هم ۱۴ درصد افزایش یافته است، افزود: نگاه ما به این حوزه نگاه توانمندسازی و اشتغالزایی برای مددجویان است.
شناسایی ۷۷۰ هزار خانوار كم درآمد
محسنی بندپی از شناسایی ۷۶۰ خانوار كم درآمد اطلاع داد و افزود: در برقراری مستمری و پرداخت تسهیلات نگاه ویژه ای به گلستان داشتیم و تابحال ۵۲ درصد از پشت نوبتی ها در بهزیستی جذب شدند.
وی از جذب چهار هزار و ۸۰ نفر در حوزه اجتماعی و ۱۱ هزار نفر در حوزه معلولیت در گلستان اطلاع داد و خاطرنشان كرد: تا آخر شهریور و مهر ماه امسال پشت نوبتی های گلستان به صفر می رسد.
وی با بیان این كه با اجرای برنامه های اشتغالزایی پایدار و مولد تلاش داریم زمینه ماندگاری روستاییان را فراهم نماییم و حاشیه نشینی را مهار و كنترل نماییم.
محسنی بندپی تصریح كرد: نگاه علمی و تخصصی به اشتغال فراگیر و روستایی خواهیم داشت و نهادینه كردن اقتصاد مقاومتی و مقابله با برنامه های ترامپ كه چاره آن فعال كردن اقتصادهای خودجوش و مردمی كردن اقتصاد است، در دستور كار داریم.

1397/06/05
14:15:18
5.0 / 5
4366
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , درآمد
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است