سرپرست سابق وزارت تعاون خبر داد؛

برقراری مستمری ۴۰۰ هزار معلول در دو ماه و نیم گذشته

برقراری مستمری ۴۰۰ هزار معلول در دو ماه و نیم گذشته كار و درآمد: سرپرست سابق وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: در مدت دو ماه و نیم موفق شدیم ۴۰۰ هزار نفر از افراد دارای معلولیت را تحت پوشش دریافت مستمری قرار دهیم.به گزارش كار و درآمد به نقل از مهر، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم تودیع و معارفه وزرای تعاون، كار و رفاه اجتماعی كه با حضور معاون اول رئیس جمهور در محل این وزارتخانه در حال برگزاری است، اظهار داشت: ابتدا وظیفه دارم از تلاش های دكتر ربیعی كه طی ۵ سال وزارت اقدامات ماندگار و اثربخشی را به ارمغان گذاشته اند، تشكر كنم؛ برخورداری ۱۱ میلیون نفر از جمعیت كشور از بیمه سلامت، افزایش مستمری مددجویان دو نهاد بزرگ حمایتی یعنی كمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی به رغم تنگناهای مالی، پیگیری برای اجرای قانون جامع پشتیبانی از معلولان، كوشش برای افزایش دستمزد كارگران و تقویت سه جانبه گرایی از اقدامات ماندگار و موثر آقای ربیعی در طول ۵ سال وزارت است.
سرپرست سابق وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: بنده افتخار پیدا كردم در مدت دو ماه و نیم سرپرستی این وزارتخانه، اقداماتی را در حد توان انجام دهم كه در این زمینه از معاونان و مسئولان و مدیران این وزارتخانه تشكر می كنم.
وی تصریح كرد: سفر به ۸ استان، پیگیری برای تحت پوشش قراردادن افرادی كه سالها در دولت های گذشته از دریافت مستمری محروم بودند و همین طور دستور جلسات گوناگون در جهت اجرای دقیق قانون اشتغال روستایی و عشایری همچون اقداماتی است كه در مدت دو ماه و نیم گذشته در دستور كار قرار گرفت و در این مدت كوتاه موفق شدیم ۴۰۰ هزار نفر از افراد دارای معلولیت را تحت پوشش دریافت مستمری قرار دهیم.
محسنی بندپی در بخش دیگری از اظهارات خود، ضمن تبریك به شریعتمداری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی برای كسب رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای شریعتمداری در دوران سخت و حساس پذیرفت مسئولیت این وزارتخانه بزرگ را برعهده بگیرد. وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی بزرگترین وزارتخانه اجتماعی كشور و كلیدی ترین وزارتخانه برای عبور از دوران تحریم است.
وی با تاكید بر گستره وسیع فعالیت وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی باز افزود: این وزارتخانه از كودكان كار تا سالمندان و همین طور افرادی كه دچار بلا های اجتماعی هستند و به خدمات این وزارتخانه چشم دوخته اند در دامنه فعالیت های این وزارتخانه قرار می گیرند.
سرپرست سابق وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی درانتها اشاره كرد: امیدواریم بتوانیم با جهت گیری های درست و مبتنی بر شواهد شرایطی را فراهم نماییم كه همچون گذشته تحریم های روان گرا با همدلی و برخورداری از نیروهای شایسته را پشت سر بگذاریم.

1397/08/21
18:56:21
5.0 / 5
4637
تگهای خبر: اشتغال , بیمه , خدمات , سازمان
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است