در بازدید معاون وزیر راه از پروژه های خراسان شمالی مطرح شد؛

80 كیلومتر از محور اسفراین تا مشهد كوتاه می گردد

80 كیلومتر از محور اسفراین تا مشهد كوتاه می گردد كار و درآمد: معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پروژه محور بام-قوچان تحول عظیمی برای منطقه شرق كشور تولید خواهد نمود.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، خادمی در بازدید از چند پروژه راهسازی در خراسان شمالی، پروژه آزادراه بام- قوچان را بعنوان یكی از پروژه های بزرگ ملی در شرق كشور كه مرز بازرگان را به مرز باجگیران متصل می كند، عنوان نمود و اظهار داشت: پروژه بزرگراه محور بام- قوچان- اسفراین- سنخواست- جاجرم- میامی در قالب یك پروژه ملی، سبب ارتقای شاخص راه های خراسان شمالی و استان های خراسان رضوی و سمنان می گردد.

وی ادامه داد: این پروژه ملی می تواند یكی از شریان های ارتباطی و اقتصادی مهم كشور باشد ضمن این كه تكمیل این محور ترانزیتی هم از مزایای فراوانی برای كشورهای اطراف چون تركمنستان دارد كه سبب تحول عظیمی در منطقه با تولید اشتغال و تولید ثروت و توسعه صنعت گردشگری و سرمایه گذاری در این بخش خواهد شد.

طاهر رستمی، فرماندار اسفراین هم در ادامه اظهار داشت: با عنایت به وجود دو صنعت بزرگ در شهرستان و پیگیری تولید صنایع پایین دستی در آینده، تسهیل مسیر ترانزیت محور بام- قوچان به عنوان یكی از راهكارهای توسعه در محور شرق كشور، در جهت رونق اقتصادی منطقه و تولید امید و انگیزه در مردم خواهد شد.

هادی قوامی، نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی پروژه بام- قوچان، یكی از مهمترین پروژه های استان نام برد و سال 97 را، سال طلایی برای اجرای پروژه عنوان نمود. برای اجرای این محور بعنوان راه اصلی، 20 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی مصوب شده است كه 10 میلیارد تومان آن تخصیص یافته است و 5 میلیارد تومان هم علاوه بر این مبلغ از محل بوجه استانی تأمین اعتبار خواهد شد.

وی اظهار داشت: با راه اندازی این محور، حدود 80 كیلومتر كاهش طول مسیر را از اسفراین تا مشهد خواهیم داشت.

خادمی در ادامه از پروژه راه آهن محور اسفراین – جوین به طول 60 كیلومتر كه عملیات اجرایی آن از سال 89 شروع شده است، بازدید و دستورات لازم را در جهت تسریع در اجرای پروژه راه آهن صادر كرد. او همینطور از محور اتصال آسفالت روستای دهنه شیرین- مشكان بخش بام و صفی آباد هم بازدید كرد.
خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور به همراه رستمی فرماندار اسفراین و قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی از دو پروژه مهم جاده ای و ریلی استان (محور بام_ قوچان) و پروژه ( راه آهن محور اسفراین _جوین) بازدید نمودند.1397/08/26
18:08:35
5.0 / 5
4751
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , توسعه , تولید
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است